Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vállaljam fel mások előtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállaljam fel mások előtt is a szerelmi kapcsolatom azzal a férfival, akit szeretek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdett el nekem udvarolni, mivel a barátommal szakítottunk. A szüleim azt mondják, ignoráljam, idővel majd talál mást. Volt egy nagyon súlyos motoros balesete, amit csoda, hogy túlélt. Talán azok a maradandó sérülések változtatták meg, nem tudom, de nekem nagyon tetszik. Nem csak a külseje, hanem belsőleg is. Mivel nekem is volt egy komoly betegségem, amit túléltem, pontosan tudom, milyen "visszajönni" az életbe. Szeretem, minden percem vele szeretném tölteni. Nem akarok róla lemondani, amikor olyan érzésem van, hogy nekem vele kell lennem. A szüleim viszont eltiltottak tőle. Mit tegyek?

2015. aug. 7. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért tiltottak el tőle és hány éves vagy?
2015. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdésed a felnőtt párkapcsolatok kategóriában írtad, feltételezem, hogy felnőtt vagy... vagy tévednék? Egy felnőtt embert hogy lehet eltiltani valakitől?
2015. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már eldöntöttet, hogy mit akarsz tenni. A kérdés értelmetlen. Tedd amit jónak látsz.
2015. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én 27 leszek, ő pedig 31. Viszont én még mindig a szüleimmel lakom. Azért kérdeztem, hogy támogatást kérjek. Anyám a betegségem után úgy véd, hogy legszívesebben becsukna a szobámba, hogy ne mehessek sehová. Meg kellene értenie, nem leszek mindig vele.
2015. aug. 7. 13:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen felnőtt vagy szóval azt csinálsz amit akarsz, nehogy még mindig a szüleid irányítsanak, ez a te életed és nem az övéké
2015. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. aug. 7. 13:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy otthon élsz, el kéne fogadniuk, hogy felnőttél és a te életed, döntésed, meg amúgy is ne másoknak akarj megfelelni, elég, ha magadnak.
2015. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még ha 18 lennél, azt mondom, hogy aggódhatnak valamennyire, de már akkor is felnőtt lennél. De 27 évesen? Éld az életed, élvezd, örülni kell annak, hogy van, akit szerethetsz, és válaszd le magadról a szüleidet. Túléltél egy komoly betegséget, "visszajöttél", természetes, hogy féltenek mindentől, de ez túlzás.


Felnőtt vagy, tessék kihúzni magad, állj a szüleid elé és beszéljetek. Közel 30 évesen nehogymár eltiltsanak egy férfitől. Ilyet a tinikkel szokás csinálni.

2015. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább anyukádnak kellene elgondolkodnia ezen a dolgon. Valahogy le kellene szakadnod tőlük nem egészséges, hogy 27 évesen ennyire beleszólnak a dolgaidba! A szerelmet nem lehet választani és ha adódik akkor ki kell használni mindenképpen. Nagyon rövid az élet nem érdemes elszalasztani semmit pláne ha ennyire tetszik neked és tényleg tudnál iránta szerelmet érezni!
2015. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sikerült! Elmondtam nekik, hogy szeretem és boldog vagyok mellette. Anyám azt mondta, ha nekem jó, akkor ő beleegyezik, csak apám egy kicsit keményfejű. Mondtam a páromnak, udvaroljon először neki, mintsem nekem :D

Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 7. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!