Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes reakcio, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes reakcio, ha meglatnatok massal csokolozni azt a szemelyt, akibe evek ota bele vagytok zugva?

Figyelt kérdés

tobb, mint 4 eve tart a dolog. Nem merem neki bevallani, mivel tudom, hogy visszaelne a helyzettel, mivel meg abban az eletszakaszaban van, hogy a kalandokat keresi.

Tegnap a diszkoban kimentem levegozni, es oda-odapillantottam, hogy mit csinal, es egyszer azt vettem eszre, hogy az egyik csajjal ott smarol, majd felallt, tovabbment, egesz este vissza se ment a csajhoz.


2015. szept. 20. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Elgondolkodnék a helyedben, hogy most ez kell neked, komolyan?
2015. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
mi közöd van hozzá? nem vagytok együtt
2015. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, h nem vagyunk egyutt, de attol meg sziven utott
2015. szept. 20. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Én bele voltam hónapok óta zúgva egy srácba, aki tökre behülyített, hogy lehet köztünk valami. Egyik buliban is, már majdnem volt csók, aztán mégse, mert inkább egy másik rib anccal ment el táncolni és smárolni...

Elég részeg voltam, sírtam egy kicsit a wc-ben aztán meg bunkón kioktattam...

20/L

2015. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!