Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 pasi az életemben, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 pasi az életemben, mi a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 22 éves fiatal lány vagyok. Az utóbbi fél évben megbolondultam, addig rendes, tisztességesnek tartottam magam, de most már egyre nagyobb k. lettem, egyre nagyobb hülyeségeket csinálok.

Szóval egy férfi elrabolta a szívemet fél éve (igazi szerelem első látásra), nagyon szenvedésteli volt a kapcsolat, nem értettem meg őt, de kellett nekem mindenáron. Ő egy idő után visszautasítóan viselkedett velem, és úgy éreztem, nem azt érzi irántam, mint én. Nagyon magam alatt voltam, mert már megcsókolni sem akart, így hát engedtem a csábításnak egy másik férfi személyében.

Egyrészt hogy mi a fenéért volt ez, ezt nem értem, hiszen mindenhol azt olvasni, hogy akit szeret az ember, azt meg nem csalná, nem igaz??

De én nem éreztem különösebb bűntudatot, jól esett a törődés. De ennek a pasinak meg csaja volt/van, így értelemszerűen csak szeretők lehettünk, s lettünk is.

Nem sokkal rá kidobott a szerelem-pasi, és az egész nyarat végig depiztem miatta, annyira rossz, volt, és csak rá tudtam gondolni. De ekkor is simán ott vigasztalódtam a másik pasival (aki iránt nem érzek semmit). Jól esett, kicsit mindig ki tudott zökkenteni.

Aztán ismét megkísértett a nagy Ő. Elkezdett újra próbálkozni, hogy együtt legyünk. Lassan bár, de engedtem. Most pár hete újra tart a románc, most elvileg jól kellene érezzem magam (így is van, végre nem fáj a szívem), viszont nem dobtam el a másik pasit. Igaz, ezzel a nagy Ő-vel sem beszéltük meg, milyen formában vagyunk együtt, de azért tudom, hogy féltékeny. De engem meg annyiszor megsértett annó, hogy úgy érzem, nem kellene rögtön körül ugrálnom. Pedig szeretem, érzem a pillangókat, meg remegek ha vele vagyok.

Mi a fene legyen?

A másik pasi bár nem perspektíva, de nagyon aranyos, fura, de nem akarom megbántani... mert hogy addig jó volt, meg pótléknak...? Meg hát olyan fura érzések kavarognak bennem, nem jó. Ti mit tennétek? Maradjak inkább hűséges a szerelmemhez, még akkor is, ha ő nem gondol olyan komolyan? (Mondjuk azt nem tudom, ő most mit érez, de a múlt azért ott van mégis.) Vagy dobjam őt is ki, és szenvedjek nélküle?

Elsősorban talán olyan választ várok, aki már volt hasonlóban. (Oltani oltom én magam rendesen, most nem kérek:))



2015. szept. 1. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Oltani oltom én magam rendesen, most nem kérek:)"


Pedig kapni fogsz, mert megérdemled!



Amúgy hagyd a francba mindkettőt, és keress egy olyan férfit, aki komolyan gondol, és nincs még barátnője. És lehetőleg őt ne csald meg! És ne viselkedj úgy, mint egy r.banc!

2015. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem neked először magaddal kellene tisztában lenned, utána kellene csak párkapcsolatba lépned.

22/F

2015. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es, ezt hogy értsem?
2015. szept. 1. 17:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Édes hármas.
2015. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak oltani. Ez nem oltás. De az én szememben az a személy, aki pusztán kedvtelésből összefekszik valaki olyannal, akinek van szerető párja, nem több, mint egy p..na. Férfi esetében f..asz. Csinálj, amit akarsz, mai nap is sikerült olyan emberre ráfutnom, aki csak magára gondol.:(
2015. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös, egyébként igazad van ebben. Mondjuk ő kezdeményezte az egészet, még azok után is, hogy legalább 2-szer visszautasítottam. Ő erősködött, hogy ez kell neki, pedig többször rákérdeztem, hogy ez nem okoz-e neki lelkiismeretni problémát. Úgy tűnik, a legkevésbé sem. Na persze, a párjának nem volna túl jó, ha tudomást szerezne erről... azt hiszem, először tőle kell megválnom, igazad van, ez egyéb problémákat is felvet, mégha neki ez tök jó is.
2015. szept. 1. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne magyarázkodj senkinek sem!Ez a te életed!

Szerezz be egy harmadikat is.:)

Viccet félretéve jegeld a szeretőt míg ki nem derül mit akar a "szerelmed".

Bár ha szeretsz valakit akkor valóban érdekes,hogy tudsz összefeküdni mással is?De egészségedre!

F40+

2015. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem is érdekes, hogy hogy tudok... ez nekem is új. Talán a sértettség hozta ki belőlem. Én azt szeretném, ha Ő is szeretne, akkor bárkit eldobnék én érte.
2015. szept. 1. 18:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen ez érthető.Mégis azt mondom ne pazarolj sok időt,energiát rá ha nem szeret igazán.
2015. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A legkomolyabban mondom, hogy dobd ki mind s kettőt és rskd rendbe a lelkedet, mert:

- Aki rendes veled, nem bánt és jól érzed magad vele, az neked is csak szexre jó és nem érzel vonzalmat.

- Aki bánt, lekezel és nem szeret, abba meg kapaszkodsz.


Amúgy tipikus felállás.

2015. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!