Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Észrevettétek, hogy rengeteg...

Észrevettétek, hogy rengeteg az ellenszenves, utalatos lány manapság? Miért olyan lehetetlenség találni olyan lányt, aki szerethető és nem csak a teste vagy cuki pofija miatt vonzó?

Figyelt kérdés
Volt egy lány legutóbb is, szemezett velem meg kedvesen mosolygott, aztán később beszélgetni kezdtónk, bókolt is nekem, na mondom úgy tűnik bejövök neki és ő is bejött nekem... külsőre. Mert aztán megláttam, hogy milyen aljas, ellenszenves tud lenni más lányokkal és teljsen kiábándultam belőle, velem meg mindig olyan kis kedves talpnyaló volt, bólogatós stb., de ezek után már abban sem vagyok biztos, hogy engem nem beszélt ki a hátam mögött vagy hordott-e le mindenféle ronda, nyomi szarnak vagy akármi. De az a baj, hogy nem csak ez az egy lány ilyen, szinte mindig szívok, nem találok olyat, aki megfelelne, egy nem vonzó lány tavaly jófejnek tűnt, de ő meg túl komoly volt, ezt leszámítva ma őt tartom a legértékesebb lánynak,a kit eddig megismertem, csak sajnos nem kíváom szexuálisan, nem jönnek be nekem az ilyen nagyon világos kékszemű lányok és hát arcszerkezetre sem az igazi nekem. Aztán az is zavar, hogy nincs olyan jó humorérzéke, nem igazán vevő a pimasz, huncut játékokra, olyan komoly, stréber típus, de az volt a jó bene, hogy legalább perverz volt kicsit. Nem értem miért nem találok megfelelő lányt, az utóbbi időben is csak kavarásokig jutotta a lányokkal, többnyire csók és kész vagy egy kis tipi-tapi, de nem ribikről van szó, mert azoknál nekem semmi esélyem... Ezek tök normálisnak tűnő lányok voltak, átlagos, szerény, rendesnek tűnők, de mégis csalódtam vagy hiányosnak találtam őket, nem érzek irántuk semmit csak a testüket kivántam, ha már nagyon ott voltunk egymáshoz közel. Kezdek attól tartani, hogy már tényleg foglalt minden lány, aki nekem megfelelne vagy talán ne is létezik csak mind játssza a rendes, jófej, aranyos lányt, aztán kiderül, hogy milyen romlott is belül valójában.
2013. nov. 7. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Here we go again
2013. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos ilyen világot élünk. Odáig sülyedtünk, hogy a csajoknak a semmit tevő, márkás cuccban járkáló, McDonald's kaján élő páva fejű "fiúk" a tuti befutók.
2013. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már majdnem elkezdtelek leosztani, de aztán rájöttem, hogy nem is fárasztom magam. Vagy kamu a kérdésed (akkor meg elég gyér életed lehet, ha ezzel szórakozol) vagy tényleg ilyen idióta vagy, ez esetben meg úgyis felesleges lenne bármit is mondani.


Legyen igazad, minden lány felszínes és buta, meg jellemre szerethetetlen. Fröcsögj ebben egész este, én meg elmegyek, odabújok a szerelmem mellé ( igen, ő egy normális és értelmes fiú, bármily hihetetlen), egy kicsit megsimogatom a vállát, aztán szép lassan lejjebb csúsztatom a kezem, be a nadrágjába... és kényeztetem jóóóó sokáig. Legalább nekem legyen szép estém ;)

2013. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!