Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges az, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy lány ennyire szerelmes, mint az én az én barátnőm?

Figyelt kérdés

Három napja vagyok a barátnőmmel együtt és már a második randinkon azt mondta, hogy szeret és teljesen oda van értem (interneten ismerkedtünk meg). Tény és való nagyon jól összeillünk és nagyon nagyon örülök, hogy szeret és hogy ennyire tetszek neki, de akkor is nagyon furcsa nekem, mert senki nem szeretett ennyire főleg nem ennyi idő után. Szó szerint rajong értem és mindig is úgy bámúl rám. Mindig bámúl és azt mondja, hogy szép vagyok. Nem tudom ezt elhinni annyira örülök ennek!!!! :-)


20N 20F


2015. szept. 22. 12:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2 barátja volt idáig
2015. szept. 22. 12:42
 2/14 A kérdező kommentje:
Akik nem bántak vele jól... Belélhetem szerintetek magamat ? Nagyon csodálatos ez az egész, mert csodálatos lány!
2015. szept. 22. 12:44
 3/14 anonim ***** válasza:

lehetséges, van aki egy pillanat alatt beleszeret a másikba, aztán 1 pillanat alatt kiábrándul, vagy épp nagyon elmélyül a dolog...


22F

2015. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy valóban téged szeret-e, vagy mivel nem ismer még teljesen, a beléd vetített ideális férfiképet szereti. Az ember hajlamos a másik megismerésében tátongó lyukakat idealizált tulajdonságokkal feltölteni.
2015. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
71%
biztos h le leszek pontozva, de nálam ilyen rövid időn belül ez kb a vicc kategória.
2015. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Létezik kémia első látásra, de szerelmesnek lenni három nap után nem hiszem, hogy igazán lehet. Maximum magába a szerelembe. Összeilletek, mert három napja jól kijöttök? Ez az új kollégáimra vagy a szomszédomra is igaz... Ha három év után is így bámul majd rád (rövid u-val), akkor valóban nagyon szeret. Persze kívánom nektek, hogy így legyen.
2015. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen szalmaláng típusú emberek, gyorsan lesznek szerelmesek, gyorsan ábrándulnak ki.

Én is ilyen vagyok általában, bár épp most csodálkozom magamon, a kedvesemet mélyebben szeretem egy év után, mint a kezdetén, pedig tényleg a második randim már szerelmes voltam.

2015. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Persze, hogy lehetséges, én pontosan így lettem szerelmes, egyik pillanatról a másikra. Már két éve ugyanúgy rajongok érte, mint az első percben. Nem fellángolás, vagy fizikai vonzalom volt a megismerkedésünktől kezdve, hanem valódi rajongó szerelem. És nem múlt el, hanem csak megerősödött, ahogy egyre jobban megtudtam róla mindent. 20/L
2015. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vannak szenvedélyes emberek. Lehetséges ilyen. Ne rontsd el! Kivételes nő lehet.
2015. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon vigyázni fogok rá!! :-)
2015. szept. 22. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!