Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom szerelmet vallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerelmet vallott mondhatni, de van barátnője. Ilyenkor mit kell csinálni? 23l

Figyelt kérdés

Eddig is tiszta sor volt, hogy bejövök neki, sőt, le is feküdne velem, mert elmesélte, nem is 1x. De azt hittem ez csupán vonzalom, kémia.


Viszont nemrég amiket mondott nekem, arra utalnak, hogy ez több szimpla vonzalomnál.


Azóta nem sikerült leülni és erről beszélni, hiába kijelentette, hogy fogunk. Mindig megígéri, hogy majd, de nem. Fura lett a viselkedése, idegesebb és mindig siet, látszólag direkt is, de kedves, totál zavarban van. Máskor jött, mint az ellenség és dumáltunk. Most látom rajta, hogy húzza az időt. Tolja és tolja ki a beszélgetést. Nem értem miért, mikor itt ő mond nekem dolgokat, meg anno is ő mondott.


Én nem értem. Valaki igen?


2015. szept. 22. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd beken, lehet hogy egy szelhamos es par csajnak eloadja a szerelmest aztan kihatral. Ha akar valamit majd megkeres.
2015. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor elhagyja a barátnőjét és veled kezd kapcsolatot. Valószínüleg csak szédít.
2015. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó hülyének néz téged te kis butus.
2015. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért lennék butus? Itt ő nyomul, kezdeményez, nem pedig én. Sosem kezdenék olyan pasival, aki nem szingli. Csak a viselkedése olyan kérdőjeles.
2015. szept. 22. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Eredeti kérdésedre a válasz, mit kell csinálni: elhajtani a vérbe. Szépen kereken meg lehet neki mondani, hogyha tőled akar valamit, akkor azt önálló, független férfiként akarja, jelen felállásban meg szálljon le rólad.

Ha komolyan gondolja, akkor nem húzza az agyadat a nője mellett, hanem lépni fog. Ha ehhez nem elég bátor, akkor az is egy válasz a dologra...


Persze, ha nem akarsz tőle semmit, akkor még könnyebb a dolog, megmondhatod, hogy

a) hagyjon békén, pasiként nem vonz, nincs ezen mit megbeszélni

b) a kémia megvan, ahogy írtad, de ennél többet nem akarnál, ne kombináljon.

2015. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!