Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ekkora tapló a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora tapló a párom? Ahhoz, hogy velem legyen, fáradt, de a haverjával el tud menni suli után inni?!

Figyelt kérdés
Tegnap adtam neki ajándékot egy jelentéktelenebb alkalomra, ő annyit böffentett oda nekem, hogy ő nem tudott venni semmit. Persze el sem várom. Ma van a héten az első olyan nap, hogy délután együtt lehettünk volna, meg fáradt is mert nem aludt, erre sörözik a haverjával. Mit tegyek, hogy ne ordítsam le, de érezze, hogy haragszom?
2015. szept. 24. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tudom sajnálni az olyan nőt, aki nem tud egy bunkó férfi kapcsolatából kilépni. Ha ez kell neki, akkor viselje az ezzel járó terhet és nyomást. Ne panaszkodjon! Az a férfi, aki normálisan bánna vele, az meg le van nézve, köpködve, megalázva.
2015. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
1-es teljes mértékben igazad van,ugyanezt mondanám én is
2015. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy nőgyűlölő életképtelenek válaszát NEM várom.
2015. szept. 24. 13:04
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Az első válaszoló kommentjének első felével én is teljesen egyetértek, nőként. Kérdező, nézz mélyen magadba és a kapcsolatotokba: megéri ez neked? Mit kapsz te cserébe? Miért vagy együtt valakivel, aki nem értékel, nem akar veled lenni, nem szívesen van veled?
2015. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
nem nőgyűlölők, csak racionálisak. ha annyi eszed van, hogy ezt tűröd, akkor tűrjed drága!
2015. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell haragudnod. Amikor Ő akar találkozni veled szépen lepattintod.
2015. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, ő ilyen. Teljesen mindegy, milyen taktikát választasz, kiabálsz, vagy sértődötten elvonulsz, nem valószínű, hogy változni fog.


Egyáltalán mi az, hogy "érezze, hogy haragszol"?

Inkább tudnia kellene róla, nem a pici fejedbe belelátnia.

Meg kellene vele beszélni normális hangnemben, hogy neked ez a viselkedés rosszulesik ezért és ezért.

Ha erre nem vevő, akkor nem lehet vele mit kezdeni.

2015. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gond van? Akkor megbeszéled vele mi az és miért nem jó így neked. Nem kell ultimátumot adni csupán figyelmeztetni, hogy ha továbbra is így viselkedik az a kapcsolatotok rovására megy. Ha süket fülekre talál a mondandód, felvállról veszi és nincs változás, nyugodt szívvel kiléphetsz a kapcsolatból. Ugyanis, biztos lehetsz benne, hogy téged fele annyira sem tart, mint a haverját. Valamint magasról ba..ik arra, hogy mi van veled.
2015. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
abban mi volt a nő gyülölö? -.- szánalom ami itt folyik
2015. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szarj a fejére. Ha ez nem izgatja fel, hogy inkább a havert választja, elsőre nem fogja érdekelni sőt még örül is a szabadságnak, aztán majd furcsa lesz neki, hogy nahát nem vagy ott! Nem keresed őt! Nem olyan fontos személyiség!


Te gondolom mindig a rendelkezésére állsz, nem igen mondtad még le őt így. Tedd meg!

2015. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!