Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel magyarázható, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyarázható, hogy a férfiak mellettem akarnak megállapodni?

Figyelt kérdés
Mármint nem az összes, csak általában, ha megismerek valakit, mindig ide lyukadunk ki. Én alapból a tartós kapcsolatok híve vagyok, nem is voltak kalandjaim, egyszerűen nem tartok rájuk igényt. Viszont a legtöbb férfi, akit megismertem, már tapasztaltabb szerelem terén, mert több rövidebb kapcsolatuk volt előttem, és mindig megkapom, hogy mellettem elköteleznék magukat. Persze jól esik, főleg, ha kölcsönös a szimpátia. Csak meglepő számomra az egész, és elgondolkodtam. Azt mondják, hogy látszik rajtam, hogy nem a kalandok híve vagyok, és éppen emiatt érzik úgy, hogy velem lehet alapozni egy tartós kapcsolatra. Azért is lep meg, mert olyan férfiak is ezen a véleményen vannak, akik amúgy nagy szoknyapecérek. :D És tényleg, akivel komolyabbra fordult a kapcsolat, minimum egy évig tartott.
2015. szept. 25. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván sok pozitív tulajdonságod van, jól ki lehet veled jönni, nincsenek rigolyáid stb. Akármilyen hihetetlen, mi férfiak is szeretünk néha megállapodni, akármekkora szoknyapecérek is vagyunk, sőt én például csak jobb híján vagyok a kalandok híve, mivel egész egyszerűen nem találtam még olyan lányt, akivel komolyabban is el tudnám képzelni, nem azért vannak rövid kapcsolataim mert ezt annyira élvezném, csak nekem nincs olyan szerencsém, hogy ilyen lánnyal hozzon össze a sors, mint amilyen te vagy.
2015. szept. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz olyan hülye, hogy leírod a kérdésedre a választ és észre sem veszed. xd
2015. szept. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Látják rajtad és ezért :)
2015. szept. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És leginkább a kalandokat kedvelő férfiak közelednek felém, pedig állitólag látszik rajtam, hogy én másképp állok a kapcsolatokhoz. És ilyenkor mindig azon gondolkodom, hogy akkor mit akar tőlem, mennyire vegyem komolyan. :) De szerencsére nem adom magam könnyen. Amint közlik, hogy szívesen megallapodnának mellettem, még egy ideig udvaroltatok, hogy elhigyjem. :D
2015. szept. 25. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!