Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is úgy érzi, hogy rá már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy érzi, hogy rá már sosem fog rátalálni a szerelem, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenki boldog párkapcsolatban él körülöttem, mindenki szerelmes, én pedig egyedül vagyok. Pedig nem ülök csak otthon, sok mindenben résztveszek, társasági életet élek, élvezem az életet, de mégis jobban élveznék mindent, ha lenne kivel megosztanom a boldogságomat. A külvilág azt látja, hogy egy sikeres, boldog lány vagyok, aki magabiztosan megy előre a céljai elérése érdekében, de senki sem veszi észre, hogy bizony hiányzik a szerelem az életemből. Sokan irigykednek rám, én pedig rájuk, hogy mellettük van egy társ. Egyszerűen már reményvesztett vagyok. Azt mondják, hogy a szerelem akkor talál rá az emberre, amikor nem is számít rá, de az utóbbi hónapokban nem tudok másra sem gondolni, csak arra, hogy hol is lehet a párom...
2015. szept. 26. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ááá, ennek is meg vannak a hátulütői. Most szabad ember vagy.

Igen, sok előnnyel jár ha olyasvalaki van melletted akivel tényleg pöpec, de sokszor olyasvalaki kerül melléd akivel nem éppen úgy mennek a dolgok, ahogy.

Senki nem fogja száz százalékosan megmondani, mi lesz a kapcsolatok vége.

Boldog párkapcsolatban él, miből gondolod? Ahogyan te is azt írod, a külvilág téged hogyan lát, lehet mások is úgy láttatják magukat ahogyan nem is fest a helyzet.

Igen, aki sokat pörög ezen a témán, abból valahogy sugárzik a feszültség.


Ja, és első körben párkapcsolatot akarj, ne szerelmet. Ha úgy akarok kocsikázni, hogy előtte a slusszkulcsot sem fordítom el, akkor az nehéz lesz, hiába várom, hogy meginduljon egyszer csak az a fránya autó.


Remélem nem valami kamu sz.r ez, enm szeretek feleslegbe körmölni.

2015. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a külvilág azt látja, akkor azért van, mert olyannak mutatod magadat. Ha azt szeretnéd, hogy lássák meg benned az ismerkedési lehetőséget, akkor kommunikáld azt.
2015. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor légy nyitott és ismerkedj. Ha máshogy nem megy, akkor akár itt.
2015. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1 - az a kulcsos dolog sántít, nem? Mármint minek lenne valakivel, ha nem a szerelem miatt? Csak hogy ne legyen egyedül? És mit szólna ahhoz a másik?


Persze lehet így is, de akkor csak kikapcsolódás jelleggel, előre megbeszélve a dolgot. De a kérdésben meg nem igazából ezt keresi.


Kérdező: a szomszéd fűje mindig zöldebb (oh yeah, végre egy igazi közhely!), nem kell irigykedni, jönni fog az. Feltéve, hogy stimmel egy sor dolog, mármint jókor, jó helyen, ilyenek... Mennyi vagy, 23, 24?

2015. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

# 4

Igen, egyetértek veled, jól értelmezted a kérdésemet.

22 leszek nemsokára...

2015. szept. 26. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Van ez így, de 21 évesen nem vagy lemaradva semmiről. Nekem sincs senkim és a jelenlegi ismerősi körben nincs jelölt se - úgyhogy valamiféle új "utakat" kell keresnem, hogy új emberekkel találkozzak. Onnantól meg, hogy van szimpatikus "jelölt" meg csak kezdeményezni kell vagy legalább bátorítani a kezdeményezésre a másikat.

Ehhez bizony nem kell képzettség vagy bármi ilyesmi.

2015. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es, igen, de nem minden kapcsolat szerelem, viszont minden szerelem kapcsolat. (Persze konkrétan a kérdező kívánságára vonatkoztatva, hogy ő kapcsolatban akar szerelmet)

Ergo kapcsolat biztos, hogy kell a kérdező szempontjából így érdemesebb azzal foglalkozni ami elengedhetetlen feltétele az ő kívánságának.

Ezzel szemben ő szerelemről ábrándozik de ehhez még kapcsolata sincs, úgy mint ahogy a slusszkulcsot sem fordítottam el, de már azt akarom, hogy száguldozzak.


Érthető, nem?

2015. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 - azt értem amit mondasz, csak nem értek egyet vele. A kérdezővel úgy tűnik ugyanúgy gondoljuk, hogy szerelem nélkül nincs kapcsolat (legalábbis a kezdetén, azt hagyjuk hogy mi van 5-10-mittudomén év múlva). Nem úgy, hogy legyen valaki, aztán majd beleszeretek, aminek szerintem kétségesebb a kimenete.

Én például kínzásnak érzek minden tevékenységet, ami nem érdekel. Ha pl. olyasvalakivel kell beszélgetnem, akiben semmi érdekeset nem látok, akkor azt igazából csak udvariasságból teszem. Mert mondjuk a szomszédom, a munkatársam vagy a banki ügyintéző. Na ezt nem bírnám játszani egy rendes kapcsolaton belül.

Gondolom érted ezt az álláspontot.


Majd valami kapcsán vagy valami módon megismer valakit, aki felkelti az érdeklődését, elkezdenek ismerkedni, aztán alakul ahogy alakul.

21 évesen valószínűleg találkozik rendszeresen új emberekkel, erre mondtam, hogy majd meg fogja találni akit keres. Épp emiatt nem kell a mostani "körből" választani valakit, aki nem mozgat meg benne semmit, de elég korrektnek tűnik ahhoz, hogy párkapcsolatosdit játsszon vele.

2015. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!