Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden barátnőmnek van barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden barátnőmnek van barátja csak nekem nincs. Depressziós vagyok már, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? (16L)

Figyelt kérdés
nagyon egyedül érzem magam,mindenki nagyon boldog énmeg depizek itthon..es mindennap hallgatom ahogy áradoznak mennyire szeretik egymást,de úgy érzem nekem sosem lesz senkim.. hol ismerkedjek vagy mit csinálok rosszul?

2014. nov. 15. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne légy depis, majd lesz. Légy nyitott a fiúk felé :)

L

2014. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld magadból kihozni a maximumot, mind külsőleg, mind belsőleg. Mosolyogj, légy kedves, határozott, mert az szexi.
2014. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Beteg világban élünk, ha már nem attól vagy depressziós, hogy nincs senkid és magányos vagy, hanem attól, hogy mindenkinek van valakije, így nem tudsz megfelelni a környezeted elvárásainak. Nem is tudom milyen világ lesz, amikor felnő a generációd, de egészen biztos nem szeretnék benne élni.
2014. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

16 évesen még simán lehet valakid, ne csüggedj :)


Én 22 éves létemre én sem találok barátnőt magamnak, jó én pasiból vagyok, de egyszerűen nekem ez a csajozós dolog nem megy, én nekem sok hibám volt amiket sikerült sorba belátnom és tennem is ellenük, de hatékonyan egyszerre több mindenen nem tudtam változtatni így én sorjában változtatok magamon ami eddig elég jól működik, de még mindig vannak gondok.


Másfelől megértelek téged de ilyen idős korba még ne keseredj ennyire, ha annyi idős leszel mint én és akkor is ugyanott tartasz még akkor sem kell csüggedned mert engem is azzal vigasztalnak hogy még fiatal vagyok és még előttem az élet, és simán lehet még valakim.

Persze tudom milyen pocsék érzés neked, én is hasonlókon megyek keresztül, és átmeneti megoldást tudok a depi ellen, mégpedig az hogy foglald el magad valamivel, tudom nehéz de meg kell próbálni, mert rajtam ez segített és így annyira nem vagyok depis és közeledni tudok az emberekhez a munkahelyemen ami elég jó hatással van rám, és talán így könnyebben nyílok meg mások előtt és ismerkedni is egyszerűbb lesz majd.


Szerintem neked is hasonló problémáid vannak.

Próbálj picit megváltozni ha tested nem olyan akkor azon változtass, vagy az öltözködéseden próbálj meg nyilván nincs elég önbizalmad, és rossz a kisugárzásod, ezeken kell picit változtatni és hidd el sokkal jobb lesz utána.

2014. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
add oda valakinek magad,kis "szeretetért".Egyből lesznek lovagjaid.Punciért szeretet.
2014. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vegyél kettő tengericocát!!! Ezektől megjön a kedved biztosan :)

Nem mondta senki, hogy hallgatnod kell a sok áradozásokat...

2014. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat ezt meggondolom... lehet elkezdek fogyókúrázni vagy valami nem vagyok dagi de van feleslegem szóval...:DD
2014. nov. 15. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne legyél depis, ne görcsölj rá a dologra mert csak rosszabb lesz! Ha elszomorodsz, mindig jusson eszedbe, hogyha búslakodsz attól nem lesz jobb semmi sem!!! :D Csak 16 éves vagy, nem kell elsietned semmit, én is hasonló cipőben járok, de nekem mindig eszembe jut amit előbb írtam, és hogy még biztos éretlen vagyok egy kapcsolathoz :DDD 17/F
2014. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A lényeg, ne depizz, mert akkor csak rosszabb lesz. Járjál különböző helyekre, és ott majd lesznek barátjaid. Énnekem se volt a régi sulimjaimban (igazi) barátom. Most ebbe a suliba van 2 olyan barátom, akikről gondolom, hogy igazi a barátságunk.


Tartsál ki, ezt tudom még javasolni! (Különben F. vagyok)

2014. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!