Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek olyan, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, akinek jól működő kapcsolata, házassága van annak ellenére, hogy az egyik fél betegesen féltékeny, viszont hatalmas szeretettel és odaadással kompenzálja?

Figyelt kérdés
A betegesen féltékeny alatt olyanokra gondolok, hogy nem engedi a párjának, hogy nélküle olyan helyre menjen, ahol ellenkező neműek lehetnek, nem engedi, hogy köszönjön ellenkező neműeknek, állandóan együtt vannak, folyton átvizsgálja a telefonját, a számítógépét, minden egyes külön töltött percről be kell számolnia a másiknak.

2015. szept. 27. 01:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez kizárja, hogy jól működő kapcsolatnak lehessen nevezni...
2015. szept. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

beteg az ilyen ember.

de persze ha összeszed valami szerencsétlen alacsony önértékelésű lányt,akkor rajta uralkodhat ideig óráig akár ezen az elmebeteg szinten is.

2015. szept. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem érezném jól magam egy ilyen "kapcsolatban". Onnantól szegény nő boltba se menjen egyedül, a munkahelyén meg egy kis székről figyeli a párja??


Szerintem nem normális ennyire uralkodni egy másik ember felett. Akkor sem,ha emellett a csillagokat lehozza neki az égről.

2015. szept. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Ez egy horror amit leirtál!

Holnap leszünk 30 éves házasok, pont azért mert nem ugy működünk amit leirtál.

Nincs olyan hogy kompenzálja hatalmas szeretettel!

Mert ez inkább megfojtás!

Elszámoltat, beleturkál a dolgaimba?

Először szólok, utána repül.

2015. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kérlek! Mond hogy csak kitaláltad!
2015. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az en baratom rendszeresen atnezi a gepem, beszelhetek masokkal, koszonhetek masoknak de ha facebookon olyat irok ami neki nem tetszik vagy bejelolok valakit akit nem ismer es nem akarja hogy korulettem legyen, letiltja. Kompenzalja a szeretetevel... Masok szerint is nagyon latszik rajta hogy szeret, szinte rajong ertem, a feltekenykedese is azert van mert szeret, inkabb legyen feltekeny mint leszarjon
2015. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tudod kedves #6-os van köztes ut is a féltékenység meg a lesz.rás között. És pont nem a féltékenység bizonyitja a szeretetet!

19/L

2015. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudnék ilyen emberrel lenni. A kapcsolatban alapvető a bizalom, és mindkét félnek kell, hogy legyen saját, személyes, privát szférája.
2015. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ a 6. válaszolónak, valamint annak, aki privát levelet küldött nekem. (A többiek nem a kérdésre válaszoltak, mivel nem az volt a kérdés, hogy tudnátok-e ilyen párral együtt lenni :) )
2015. szept. 27. 20:58
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát pedig kedves kérdező akkor felesleges volt kérdezned!

Vagy! Le kellett volna irnid milyen válaszokat szeretnél hallani.

Azt biztos nem akartad hallani, hogy elitéljük. Ha csak annyit ir valaki, hogy "nem tudnék vele élni!", az is válasz. Hogy, elitéljük a kérdésedben szereplő cselekedetet.

De ha neked ez megfelel, az a válasz, hogy természetes ez a dolog ...

Magántitok és a privát szféra megsértése, mozgási szabadságodban korlátoz.

...

szóval ha igy jó neked felesleges volt kérdezned.

Doktori disszertációt meg ne várj!


Persze akkor is megértem a sértődésedet, ha te vagy ez a zsarnok kedves kérdező!

Az elnyomást, megfélemlitést nem lehet szeretettel kompenzálni!

#5 voltam.

2015. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!