Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek olyan, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, akinek jól működő kapcsolata, házassága van annak ellenére, hogy az egyik fél betegesen féltékeny, viszont hatalmas szeretettel és odaadással kompenzálja?

Figyelt kérdés
A betegesen féltékeny alatt olyanokra gondolok, hogy nem engedi a párjának, hogy nélküle olyan helyre menjen, ahol ellenkező neműek lehetnek, nem engedi, hogy köszönjön ellenkező neműeknek, állandóan együtt vannak, folyton átvizsgálja a telefonját, a számítógépét, minden egyes külön töltött percről be kell számolnia a másiknak.

2015. szept. 27. 01:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok az elnyomó, és 5 éve élünk kapcsolatban, sőt 3 éve menyasszony vagyok. Egyszerűen arra voltam kíváncsi, hogy vannak-e rajtunk kívül mások is ilyen helyzetben, és nekik is működőképes-e a kapcsolatuk. Nem érdekel, ha ezt elítélik, meg már amúgy is megszoktam. És lehet, hogy valakinek ez a véleménye, csak én pont nem erre voltam kíváncsi.
2015. szept. 28. 17:08
 12/16 anonim ***** válasza:

#5 vok

Ha neked ez igy olyan szuper lenne akár csak megszoktad akkor nem érdeklődnél kérdező!

Persze ha ilyen a beállitottságod lehet boldog kapcsolatod!

Én is oda tartozom akiknek nem elég ha mondják hogy "Szeretlek!" ha közben bezárva tartanak!

Kihasznál érzelmileg!

De te tudod a te életed!

2015. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem lehet jól működő kapcsolat. Eleve kizárja a beteges féltékenység. Az egyiknek annyira nicns önbecsülése hogy elnyomja a másikat, a másiknak még még annyi sincs azért hagyja. Ez betegség. Olyan nincs, hogy azért féltékeny, mert szeret és minél féltékenyebb annál jobban szeret. Saját magában nem bízik vagy pedig annyira kevés az önértékelése, hogy a tudatalattiban!!!!! (hangsúlyozva ez általában nem tudatos) csak az van, hogy semmit nem érek, aki szembe jön a párommal az úgy is jobb nálam és le fog cserélni. Tudatos énje meg olyat keres akit elnyomhat, a dominanciát azzal fejezi ki, hogy megtilt neki dolgokat. Az elnyomott meg elhiszi, mert alakarja , hogy a másik tiszteli szereti. Szeretet éhséget használják ki. Pár év után meg majd jön az első pofon, aztán az esküdözés többet nem fordul elő, aztán jöna másik pofon, és ha ezt hagyják akkor már meg sem kell szólalni és jön a pofon. Sok bántalmazott nő jön azzal, hogy hát nem volt ilyen a párja, el sem lehett róla képzelni , hogy képes legyen megütni, még mentegeti, hogya munka, stressz. DE, olyan volt apárja, csak nem akarta látni. MINIDIG van előjel.
2015. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Istenem,de sok embernek van szövegértelmezési problémája. én nem azoknak a véleményére vagyok kíváncsi,akik ezt elítélik vagy okoskodnak,hanem azok véleményére,akik ilyen cipőben. Úgyhogy csak azok válaszoljanak,akikkel ugyanez a szitu. Köszönöm szépen!
2015. szept. 29. 17:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem hogy vitelezed ezt ki? Ellenkező neműek mindenhol vannak. Hogy jár így a párod dolgozni? Vagy iskolába. Tulajdonképpen egy börtönben él, hisz ha kilép a házból, már fennál a veszélye, hogy szembe jön egy ellenkező nemű egyén és hozzászól. Anyjának azért köszönhet? Esküvőre szabad lesz azért meghívni valakit? :D Ez szánalmasan nevetséges xD Esetleg ti valami bdsm Szolga-Úrnő viszonyban éltek? Csak azt nem beteges féltékenységként írják le a résztvevők. Ha olyan biztos lennél abban, hogy ez jó, akkor nem kérdezősködnél itt. Hiába nyugtatgatod magad azzal, hogy mások is lehetnek ilyenek, egyrészt nem nagyon írt olyan akinek ez működik, másrészt ha van is, ez akkor sem normális. Halálra ítélt kapcsolat, előbb vagy utóbb észbekap a másik fél. Csak közben két ember életét teszed tönkre, mert ez neked sem egészséges, plusz a gyerekekét is, ha egyszer akartok. Ha pedig nem kap észbe soha, akkor boldogtalanságban fogjátok leélni az életetek.
2015. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Pedig,mi nagyon boldogok vagyunk:) egyébként a munkahelyén csak férfiak vannak. Jár egy tanfolyamra,ahol nagyon kevés nő van,de azért én mindig elkísérem,és kint várok rá:) autóval jár mindenhova,és délután intézzük a bevásárlást. Az esküvőnkön csak ketten leszünk,mert én nem jövök ki az ő szüleivel,ő pedig nem jön ki az enyémekkel. Amúgy ő is féltékeny típus. Nem mehetek pl el céges karácsonyi partyra,meg nekem is egyből haza kell sietnem munka után:) nagyon szeretjük,és becsüljük egymást.hálásak vagyunk,hogy ilyen ragaszkodó párt találtunk. Persze,néha az agyára megyek az ok nélküli féltékenykedéssel,de mindent összevetve nagyon jó kapcsolatunk van. és sajnálom,hogy ennyien elítélik,de nekünk így jó,és én tényleg csak azt szerettem volna,ha hasonló emberek megosztják velem a tapasztalataikat:)
2015. szept. 29. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!