Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy atlagos csajbol is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy atlagos csajbol is lehet szuper jo csajszi? En most inkabb arcra gondolok hogyan legyen bajos, akinek nem igazan olyan vagy nem olyan

Figyelt kérdés
Most itt nen a sminkre hanem injabb a termeszetesre van torekves.De elfogadok barmien hozzaszolast,kive a trolloket.Arra lennek kivancsi hogy kucsit atlagos arcu csajbol hogyan lehetbe szebve tenni,kicsit keveset alszik es meglatszik rajta egybol.Legetne szebb is bajosabb egyszer kicsit volt bajossab,etr szeretnem hangsulyozni,a hajat mar novesztem mert a mell alat ero haj all nekem jobvan csak nagyon lassan nol.
2015. szept. 27. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szépség és helyesírás kategória.
2015. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy muszáj "bájos"-nak lenni.


Vannak más stílusok is amik nagyon jók - pl mondjuk hosszú vörösesfekete haj, szipka, zöldes árnyalatú fekete hosszúkabát, az a nagycsizma... jeeee


Vagy


Hatalmas nagy túrabakancs, szakadozott viharvert hátizsák, vörös/világosbarna/zöld kabát, enyhén kócos haj... Jeee

2015. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem muszáj, ha nem vagy az, nem kellesz senkinek. Én menni fogok műttetni.
2015. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Inkabb sportos csaj vagyok,akkor mutessem meg magam?
2015. szept. 27. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha nagyon extra egyéniséged van vagy nagyon extrán öltözöl, hajadat megcsináltatod, sminkelsz. Egy fokkal jobb az előbbi, mert az megmarad, de nagyobb munka is.
2015. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maradj termeszetes es imadkozzal sokat, ne akarj megvaltozni teljesen.
2015. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!