Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már úgy szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy szerelmes, hogy szinte alig ismerted az illetőt, mégis vágytál rá?

Figyelt kérdés

Már több mint másfél éve találkoztam az illetővel. Első látásra vonzalom / szerelem volt -(ha van ilyen egyáltalán.)-

Vágyom rá azóta is, újra és újra eszembe jut, vele akarok lenni, pedig személyesen túl sok időt nem töltöttünk együtt. Alig ismerem, mégis olyan, mintha "rokonlelkek" lennénk. Valami megmagyarázhatatlanul húz hozzá...


Veletek előfordult már hasonló? Mi lett a vége? (remélem happy end)



2015. szept. 29. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, valami más SZERINTEM
2015. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem hiszek az első látásra szerelemben, esetleg csak a szimpátiában vagy vonzalomban, de azon elég hamar, nagyjából pár nap alatt túl tudom tenni magam, ha nem találkozom többé az illetővel.
2015. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Felnyaltam volna utana a jardat amerre ment.
2015. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem,csak vonzalom.

Idealizálod,mert nem ismered.

Szerintem komolyabb személyes ismeretség nélkül nem lehet szerelembe esni.

Persze, szinte mindenki volt,van így,csak a vonzalom mértéke más és más.

Nincs ezzel gond.

Azért figyelj oda a hús vér emberekre is...

2015. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 opened paradise ***** válasza:
87%
Igen,de ez nem igazi szerelem. Inkább csak az,hogy szerelmes akarsz lenni és elképzelsz valami tökéleteset.
2015. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Végigbeszélgettük azt a másfél évet kb. Eléggé megismertem ezalatt. Most lesz igazi, élő "randink" végre. Eddig sajnos kivitelezhetetlen volt a találkozás.
2015. szept. 29. 18:40
 7/13 Linó03 ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen, néhány napig láttam az illetőt egy táborban, aztán utána vagy egy évig álmodoztam róla. Érzésre szerelem volt, de csak ilyen rózsaszín felhő. :)
2015. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták ez csak egy idealizált kép, de velem is volt ilyen, mellé nem is voltam olyan fiatal már. Nagyobb csapatban elmentünk kocsmatúrára (:D), és az egyik haverom barátja az első perctől kezdve megfogott valamivel, aztán úgy hozta az élet, hogy soha többé nem találkoztunk egymással.
2015. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2015. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem. Egy vágyódás.

Amúgy igen, volt már párszor részem ilyesmiben, aztán mikor jobban megismertem a vágyam tárgyát, másodpercek alatt szertefoszlott minden bizsergés. Szóval nem lett soha semmi az ilyen jellegű vonzalmakból.

2015. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!