Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már úgy szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy szerelmes, hogy szinte alig ismerted az illetőt, mégis vágytál rá?

Figyelt kérdés

Már több mint másfél éve találkoztam az illetővel. Első látásra vonzalom / szerelem volt -(ha van ilyen egyáltalán.)-

Vágyom rá azóta is, újra és újra eszembe jut, vele akarok lenni, pedig személyesen túl sok időt nem töltöttünk együtt. Alig ismerem, mégis olyan, mintha "rokonlelkek" lennénk. Valami megmagyarázhatatlanul húz hozzá...


Veletek előfordult már hasonló? Mi lett a vége? (remélem happy end)



2015. szept. 29. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én hiszek a szerelem első látásra
2015. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 aladar12 ***** válasza:
életem szerelme (tök vicces így hivatkozni rá és valamennyire tényleg így van, mert azóta nem ismertem meg annyira tökéletes valakit mint ő). kb félévente egyszer látom, akkor amennyit lehet beszélgetünk. megpróbálnék rámozdulni, de foglalt wc-re nem ülünk.
2015. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vagyok, mindketten házasok. Még soha nem beszéltünk, de gyakran látjuk egymást, és izzik a levegő, ha egymás közelében vagyunk. Nem tudom mi lesz belőle, lehet hogy egy óriási dugás a liftben, lehet hogy semmi, lehet új élet...
2015. szept. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!