Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit erezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit erezhet?

Figyelt kérdés
Amikor egyit vagyunk en mondom h szeretlek,es tobbszor is,csak utana mondja o is.Jo vele ,jo a tarsasaga,csak sokat veszekszunk no letemre,nincs buszgesegem altakaba akkir is en keresem fel ha o hibazik,ritkan szokott keresni,de allitasa szerint szeret.Allandoan ra gondolok,szoktam neghivni egy pohar sorre vagy borra.O is szokott ram gondolni,ritkan szoktunk rajzal,vagy csokival gondolni a masikra,valamikor meg en tobbet.Egy hete nem talalkoztunk,mert szunetet kert llitolag nem akar nekem fajdalmat,es usmerkedni szeretne massal,azt mondja h szereti amikor kiskuka vagyok,meg ezt a jokislanyos stilust szereti,elotte ilyen k,rvas baratnoje volt aki kihasznalta,vagy megcsalta.Meg is engem nembecsul ugy erzem h csak annak lennek jo Neki is.Pedig reggeben jobb volt vele.Nem ertem mert cagyok nas ,azt mondhak,de en inkabb lennek kegyetlen mint a mai kanyok,mert engem csak kihasznalni lehet tudnak de nem fognak,ezentul kezembe veszem a sorsom.Hailyen lany vagy eros,es gyozni fogok,akkor us megmutatom a baratomnak h eros vagyok,es ugyes talora esett lettem,engem egy ferfi bem fog a hatalmaba keriteni.De mert ilyen nem ertem
2015. szept. 29. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert egy hulye bunko. Ne foglalkozz vele, rengeteg fiu van aki sokkal jobban banna veled. Ha benne nincs ra hajlandosag hogy mentsetek a kapcsolatotokat, akkor hagyd. Ha viszont van es te szereted, akkor szeresd tovabbra is, de ne varj csodat. Sok lany hiszi hogy majd ertuk megvaltozik a fiu de ez nem igy van, ez csak onamitas. Te egy kedves gyenged lany vagy, sokkal jobbat erdemelsz es hidd el fogsz is talalni. Sok boldogsagot!
2015. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!