Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most megutált volna? Vagy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megutált volna? Vagy azt várja, hogy ha ignorál, majd én teperek érte?

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársam, akivel az elejétől kezdve nagyon működött a kémia, mikor megismerkedtünk. Jól elvoltunk, a fizikai vonzalom mellett nagyon jól meg is értettük egymást, eléggé hasonló személyiségűek vagyunk mindketten. Aztán én egyedülálló lettem, elhívott találkozni - addig nem nagyon mentem ilyen egész estés találkára vele, mert sejtettem, hogy rossz vége lenne és megcsalni nem akartam a barátomat. De most mentem vele és tök jó is volt minden, amíg a lépcsőházunk előtt én nem mondtam, hogy most még ne jöjjön fel. Ő győzködött, hogy ugyan már, nem fogom megbánni, vagy egy bő fél óráig ment ez a flörtölős huza-vona. Csomószor elmondtam közben, hogy én akarom ezt, tényleg, akár csak futó kalandnak, akár többnek, csak még egy-két hetet adjon nekem kiheverni a szakítást. Végül felfogta és hazament.


Na azóta eltelt egy hét, nem szól hozzám, pedig csomó órán együtt vagyunk. Ha írok neki, röviden és elég hűvösen válaszol. És ezt nem értem, mert oké, nagy az esély rá, hogy csak le akart fektetni, de az sem várhatott, ennyit sem? Vagy megbántottam volna? Amúgy ő az a tipikus, nagyon önfejű és öntudatos valaki.


én 21/L ő 23/F



2015. szept. 30. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj ilyen pasit.Jobb,hogy azelején kiderült,hogy mire megy.Nem tetszett az egójának az elutasítás.
2015. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy köcsög, vagy hagy időt, hogy kiheverj!
2015. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem időhagyás kettes. Szerintem csupán csak kiderült, mire megy ki a játék.

Lehet, h két hét múlva jelentkezni fog, és ugyanúgy előadja, hogy le akar Veled feküdni. Ha akkor szeretnéd, akkor egészségedre, ha pedig nem, akkor hajtsd el mindörökre!

2015. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 weca ***** válasza:
felejtős a pasi jobban jársz .Kers jobbatt biztos találsz pá
2015. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!