Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találok olyan nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan nőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan nőre vágyom akinek, van tartása nem adja könnyen magát. Szeretem ha udvarolni kell neki, nem könnyű vérű , szeretek vadászni de valamiért nem találok ilyen nőket. Általában úgy szokott lenni, találkozunk , beszélgetünk , nyomulok és első nap le is fekszünk. Eddig egy nőre kellet, hogy várjak de azért mert szűz volt, és szexuálisan zaklatták. Ezért nagyon gátlásos és zárkózót típus volt, de nekem nagyon bejött. Egyszer próbáltam hogy nem nyomulok annyira, randin csók volt, csak de utána már nem is találkoztunk... Nagyon szeretem ha nyomulok és akkor sem adják oda magukat.

2015. okt. 1. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Fogsz, d enme fog tetszeni amit találsz!


[link]

2015. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Furcsa vagy. Eddig 5 lánnyal szexeltem az életben. Közülük:


-1,5 hónapot vártam.

-3 hetet vártam

-7 napot vártam

-4 napot vártam

-1 napot vártam


Szóval elég változatosak az eredmények ilyen kevés nő után is. A várakozást az első randitól kezdve számítom.

2015. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Srác!


Szomorú, de az lz a vége mint ebben a képregénysszrűsében a #3 kép alatti történetben :(


[link]

2015. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne fürödj egy hétig, és kevésbé fognak rád ragadni a csajok.
2015. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 jól látom, hogy hiányzik pár jelenet? így hogy csajozzak be a képregényben???
2015. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Mert a nők minimum 95%-a ócska rib anc. A többi meg vagy nem normális, vagy kapcsolatban van.
2015. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

" Mert a nők minimum 95%-a ócska rib anc. A többi meg vagy nem normális, vagy kapcsolatban van. "

Köszönöm a magam nevében is az általánosítást,jelenleg szingli vagyok Én is,és se idióta,se r* banc,se ronda,se stb. nem vagyok :) Szimplán én meg nem találom magam mellé az ideális pasit..:)

2015. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Ja bocs, azt a típust kihagytam, aki a herceget várja fehér lovon, és mindenkit visszautasít, aki nem néz ki teljesen tökéletesen :)
2015. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,úgy látom téged nagy csalódások érhettek eddig...
2015. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!