Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/Férfiak nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak nektek milyen az ideális nő? N

Figyelt kérdés
bövebben:külső,belső,méretek..

2015. okt. 1. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hmm, ha elkezdeném sorolni, csak olyat tudnék mondani, ami az a lány volt, akivel egy éve szakítottam. Szóval ez tőlem nem lenne hiteles.


Ja, miért számítanának a méretek?


24/F

2015. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Külső: 170 cm és 70 kg alatt. Hajszín, szemszín nem számít, ahogy a mellméret sem


Belső: humoros, kedves, megértő, tisztelettudó, hűeéges, őszonte, értelmes, de jó, ha komolyan is el lehet vele beszélgetni.


Ha valaki magára ismert, írjon nyugodtan. :D

2015. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olyan jo 2-es, hogy neked ennyi eleg. :D Nekem sincsennek irrealis elvarasaim, de valahogy a szikra nem jon olyan surun, hiaba szeretnem. Pedig meg van bennem az, amit leirtal es meg sokkal tobb is.
2015. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Külsőre az ilyesmi/k

[link]

2015. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Külső: Karcsú vagy átlagos alkatú. Hosszú hajú. Szép arcú. (A többi külső tulajdonság nem fontos.)

Belső: Kedves, aranyos, gondoskodó. Rendelkezik anyai és fészekrakó ösztönökkel.


Ha egy nő bír ezekkel, akkor engem megvett kilóra és esélyesen szívesen vele maradnék hosszú távra is.

2015. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Külső

Magas (175cm)

Természetes szőke, félhosszú haj( váll alatt)

Világoskék szem

pisze orr, érzéki száj (de nem túl vastag), baba arc, némi szeplővel:)


A telt nő számomra a nő. (homokóra alkat: nagy mell, vékony derék, széles csípő) jön be, ez lehet átlagos, vagy duci is, ehhez a magassághoz 65- 85 kg-ig bármi belefér, tehát nem olyan aki szétfolyik, hanem arányos, de nem is csontos/vékony. A vékonyak nem tetszenek.

A természetest szeretem, ne legyen se szilikonos se szoláriumozott, se P L Á Z A P I C S A.


Belsőleg

Ne legyen dohányos, drogos, alkoholista, legyen okos, kedves, hűséges, értékelje a humorom, és szeressen engem. Egyébként már nem keresek párt. Megtaláltam az ideális nőt, aki minden elvárásomnak megfelel. El is vettem feleségül:)

2015. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minek legyen egy nő 175 cm magad??
2015. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*magas
2015. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kérdés arra irányult, kinek milyen nő az ideálja. Nyilvánvalóan nekem a magas nő az, ezért írtam azt. Ez tetszik. Amúgy én is magas vagyok (190 cm), és nem akarok összegörnyedve csókolózni. Tehát amellett, hogy ez jön be, kényelmes is.


Neked ez miért okoz akkora problémát, hogy belekötöttél?

2015. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hahaha de jókat nevettem:D

Mégse az ilyen lányok kelnek el, akiket leírtok:DD

2015. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!