Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, kb. mennyi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kb. mennyi az ideális szám, akikkel lefeküdt a lány 20 éves koráig?

Figyelt kérdés
Én eddig 3 pasival voltam együtt, de már volt, aki emiatt ler.bancozott... Én nem tartom soknak egyáltalán, főleg, hogy olyanokat is hallok, akik hetente több sráccal is összefekszenek... Vagy az a legjobb, ha még szűz?
2015. júl. 16. 16:34
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
19%
0-2 a normális.
2015. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
És miért jobb az, ha minél kevesebb? Azoknak tapasztalata se sok van...
2015. júl. 16. 16:42
 3/46 anonim ***** válasza:
51%

"főleg, hogy olyanokat is hallok, akik hetente több sráccal is összefekszenek" - Ne a tényleges k.rvákhoz hasonlítsd a helyzetedet, mert úgymond a legaljánál fentebb lenni nem nagy kihívás :D


Amúgy szerintem a 3 még belefér. Meg persze ez attól is függ, hogy tényleges érzelmi alapon feküdtél le velük vagy csak brahiból (ha mind a 3 az előző heti bulin volt, akkor az már para :D).


21/f

2015. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Kettő a pasim volt, egy meg fiúbaráttal.
2015. júl. 16. 16:43
 5/46 anonim ***** válasza:
55%

"Azoknak tapasztalata se sok van..."


Értelmes embernek nincs szüksége tapasztalatra (tettileg nincs, de agyilag tisztában kell hogy legyen a dolgokkal), mert a másik iránti vágy és a szerelem erejével tudni fogja mit kell csinálni.


19 vagyok, egy barátom volt van lesz, ő is én is szűz voltam, szerintem itt tapasztalatnak nem volt helye, ketten kitapasztaltunk mindent.

2015. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
85%

Korrekt.


Amúgy imponáló ha kevés fiúval volt az adott lány, hiszen lehet, hogy tapasztalatlan, de ebből látszik, hogy nem minden jött-mentnek adja oda magát testileg is. Ezért különlegesnek érezheti magát a srác.


21/f

2015. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Szerintem kell tapasztalat... Az első barátom idősebb volt nálam 5 évvel, és őt zavarta picit, hogy nekem ő volt az első, és hát még bele kellett jönni a dolgokba...
2015. júl. 16. 16:46
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem ismerem a barátodat, de akkor jobb is, hogy már nem vagytok együtt. Mert ez a fajta gondolkodásmód...önzőségnek érzem. Meg persze 1 fecske nem csinál nyarat, ne feltétlenül 1 ember véleménye alapján szűrd le a dolgot.
2015. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Engem is zavart... És most is zavarna, ha még pl szűz lennék, tökre feszengenék meg minden.
2015. júl. 16. 16:53
 10/46 anonim ***** válasza:
72%

Ha egy olyan emberrel szeretkezik az ember, akit tényleges szeret, akkor nem feszeng. Engem sokkal jobban zavarna, ha a csajomon már a fél város átment.


De ezt neked kell eldönteni. Ha neked jól esik a "változatos" szexuális élet, cserébe azért, hogy a nagy őt ki tudd elégíteni teljes mértékben rögtön az első összebújás esetén.

2015. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!