Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől érzed párkapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzed párkapcsolatban, és/vagy ismerkedési szakaszban, hogy fontos vagy a másiknak?

Figyelt kérdés

Vagy kérdezhetném úgyis, mi a szeretetnyelved?


Írnál egy kort is, és a nemedet is mellé?


2015. okt. 1. 20:52
 1/3 opened paradise ***** válasza:
77%

Amikor látom,hogy magától gondol rám és nem csak viszonoz valamit.

Törődés önzetlenül.


Lásd kivel van dolgod:

20/F

2015. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az apro gesztusaibol, hogy legyozi a lustasagat es mindent csak hogy velem lehessen
2015. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődő, myitott, keresi a társaságom. A szemembe néz, ha hozzám beszél, sokat mosolyog rám. Ha egy szobában állunk, ösztönösen is úgy helyezkedik, hogy mellettem legyen, ha többen sétálunk valahová, a közelemben marad.

Képes zavarba jönni a társaságomban, és nem válik túlzzottan bizalmaskodóvá, hiába ismerem már régebb óta esetleg, mégsem jön közel, miközben mégis állandóan közel van... Odafigyel rám, a lehető legváratlanabb pillanatokban siet a segítségemre, bármiben, amiben csak módja van rá. Még ennél is sokkal egyértelműbb, amikor egyszerűen csak ragyog, ha együtt vagyunk. Ragyog a szeme, a mosolya, és megváltozik az egész kisugárzása...


Én a nonverbális kommunikációban hiszek, ezt sokszor leírtam már itt. Vannak gesztusok, jelek, amelyek nem hazudnak. ismerkedési szakaszban is sokat segít az ismeretük, de már meglévő párkapcsolatban is sokat elárul a felek egymáshoz való viszonyáról, ha megfigyeljük őket. Én ebben hiszek, és a tettekben. Sokkal inkább ebben, mint a szavakban, hiszen a szavak könyen hazudhatnak, ráadásul nem is mindenkinél jönnek könnyen... Míg az, ahogy valaki a másikra néz, ahogyan megváltozik a testtartása, amikor a másik belép a szobába, vagy ahogy akkor viselkedik, mozdul, gesztikulál, ha egy másik ellenkező nemű ember közeledően lép fel a választottjával szemben, az minden másnál sokkal beszédesebb...

N/34

2015. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!