Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek ki a fontosabb? A régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ki a fontosabb? A régi vagy az új családotok?

Figyelt kérdés

Régi család: szüleid, testvéreid

Új család: kedvesed, gyerekeid (ha vannak)



2015. okt. 2. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő fontos, de természetesen elsőbbséget élvez az új, saját, külön család, úgy ,hogy nem kell elhanyagolni a szülőket sem. Sokan nehezen tartanak egyensúlyt, ebből adódhatnak feszültségek. Szerencsés helyzet, ha nem kell együtt lakni a szülőkkel és nem akarnak irányítani, beleszólni mindenbe. Ezt a saját család nyugalma érdekében nem kell hagyni.
2015. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az új család. A szüleimmel sosem voltam különösebben jóban, testvéremnek meg elég önálló élete van, amibe kb havonta egyszer pár órára beleférek, de különben nagyon nincs értelme erőltetni egyikükkel sem a kapcsolattartást. Ott vagyunk egymásnak, ha szükséges, de a mindennapokban nincs olyan szoros kapcsolatunk.


Bezzeg a párommal... Őt azért is választottam, hogy vele legyek, ő legyen a legfontosabb az életemben. Bár amint megszületnek a gyerekeink, osztoznia kell ezen a helyen, de attól még ők lesznek a fontosabbak. Mindig. És ami azt illeti, szerintem ez így a normális (persze, értelmes keretek között). .

2015. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék különbséget tenni.


Szerencsére jó helyzetben vagyok, mert a férjemnek is olyan az én családom, mint egy második család, és nekem is az övé. Így nincs ebből vita.

2015. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs gyerekünk. Jelenleg a családja a fontosabb és nem vagyok benne biztos, hogy ez akármikor is változni fog. Jelen állás: a család, a munka, én.
2015. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az új család már most fontosabb nekem, pedig nem vagyunk házasok és még nem élünk együtt. A párom az egyetlen ember, aki úgy szeret, és nemcsak elfogad, ahogy vagyok, annyira önzetlenül, amennyire egészséges módon lehet önzetlenül szeretni, és én ugyanígy viszont. Ezt a régi családomtól nem kaptam meg, pedig nekik kéne istenigazából...
2016. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!