Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Közvéleménykutatás. Hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvéleménykutatás. Hányan vagytok, akik már mással vannak vagy akár házasok is és akikben mégis megmaradt egy régi szerelmük?

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én házas vagyok, és bennem megmaradt soha nem felejtem el! Szerintem aki tudja milyen az igazi szerelem az nem felejti el soha...❤️
2015. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és nem vagy szomorú emiatt ?
2015. szept. 19. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
De szomorú vagyok.Soha nem is tudtam mást szeretni szerelemmel, pedig ez már nagyon régi dolog. Főleg úgy hogy nap mint nap látom...
2015. szept. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hosszú kapcsolat és megszenvedett szakítás után találkoztam Vele. Első találkozás után is úgy éreztem Ő az, és még most is úgy gondolom. Két hétig voltunk csak együtt de nagyon boldog voltam vele, és ő is ezt sugározta felém, és úgy is beszélt. Aztán ő meggondolta magát, máig sem értem miért. Nehezen tudom feldolgozni. Már mással vagyok de sosem felejtem el, és ez a hiány bennem fog maradni szerintem. Elvitte a szívem felét. Sokkal nehezebb így benne lenni egy párkapcsolatban, mint úgy, hogy annyira stimmelt minden, legalábbis az elején.
2015. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!