Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem leszek már szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem leszek már szerelmes? Ilyen féreg fogok maradni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, volt már pár darab párkapcsolatom. Ebből csak egyszer voltam, kihasználva azóta teljesen más vagyok. Olyan érzelmileg kihaltnak érzem magamat, nem tudok szerelmes lenni. Pedig könnyen szerelembe tudtam, esni és nagyon is az szoktam lenni, sőt szeretem is az lenni. Viszont azóta, teljesen hidegen hagynak, a másik félnek az érzései kihasználom minden szempontból. Pedig előtte soha nem csináltam hasonló dolgokat. Kivéve azokat nem tudom kihasználni, akiket ismerek. Ha egy nőt jó ideje ismerek, és tudom hogy milyen nem tudnám, vele ezeket tenni. Főleg ha olyan jó tulajdonságokat rendelkezik, gondolok itt kedves, jószívű stb... Ezek nagyjából másfél éve voltak, túl vagyok rajta már régen. Csak a szerelem valahogy nem sikerül.

2015. okt. 3. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem. Az utolsó kapcsolatodon vagy túl rég? Figyelj, ezen csak te tudsz segíteni. Miért kell kihasználni mást, csak azért mert téged egyszer átvertek ?Nem mindenki fog át. cseszni téged, de ha ilyen kihasználós vagy, ne is várd a nagy szerelmet!
2015. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted a kihasználást?
2015. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1

Földbe tiporták.Ezzel kompenzál tudat alatt,hogy másokat "bánt",olyanokat is,akiknek semmi köze a dologhoz.A bosszúnak ez is egy fajtája.

2015. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit pihenned kéne.

Én nőként éreztem hasonlót, amikor érzelmileg kimerültem. Hiába jött oda az atyaúristen is, nem tudtam igazi társamként tekinteni rá, csak időtöltést láttam benne. Ez csak még üresebbé tett, hiszen eljutottam arra a pontra ahova te is. Kiégve éreztem magam huszonéves fiatalként, aki már nem képes őszinte érzéseket táplálni más iránt.

Jött az elhatározás, hogy ennyi volt, pihennem kell. Hátradőltem és elkezdtem nagyívben kerülni az ellenkező nemet. Majdnem egy év eltelt mire úgyéreztem, hogy nem csak testi értelemben hiányzik valaki, aki megölel, puszit ad, hanem lelki értelemben is hiányzik egy társ, nagyon. Ez az érzés hiányzott előtte, ehhez viszont az kellett, hogy száműzzem az életemből minden téren a férfiakat, még ismerkedés szintjén is egy jó időre és egy kicsit helyreállítsam az önértékelésemet.

2015. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem törődsz a problémákkal, akkor azok már az életedben nem is tudnak létezni talán. Mondom, talán! Meg ha ez a sorsod, akkor majd úgyis magadhoz vonzol valakit, akivel majd kölcsönösen megtetszetek egymásnak. Aszonják, h a szerelem pl mindig sorsszerű.
2015. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd eljön az igazi szerelem is, ami kölcsönös lesz, pont akkor, amikor nem is gondolsz rá. Nem kell sürgetni semmit az életben, minden akkor jön el, amikor kell."Mindennek rendelt ideje van" - ezt mondja a Biblia is, és milyen igaz.
2015. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tedd át a kérdést a Tini párkapcsolatok kategóriába. A leírásodból világosan kiderül, hogy érzelmileg mg teljesen tini vagy.

Nem kell ezt szégyellni, és nem kell rugózni rajta. Majd eljön az idő (előbb, mint gondolnád), amikor igencsak meglódulnak a szerelemhormonok.

2015. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!