Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tud belém senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud belém senki szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Pedig akikkel eddig dolgom volt, mindenki szépnek, kedvesnek, okosnak tartott, még akár szerettek is, de szerelmesek nem tudtak belém lenni, és nem tudok rájönni, hogy mi lehet velem a gond... :( Senki nem mondta még rám, hogy idegesítő lennék, vagy hárpia, szóval ilyesmi sem. Mindig őszinte szoktam lenni, de persze nem bunkón, és igyekszem boldoggá tenni a másikat. Esküszöm, nem értem.


Mindenki csak szórakozik velem, na meg szexre persze azért jó lennék...


19/L


2015. okt. 2. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Ezt így látatlanba nem tudnám megmondani. Egyébként van kedved ma este az instantban legyen ön is milliomost játszani?
2015. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Majd most pár pancser ír privátot hogy ők szeretnének.:D
2015. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
1-es ne röhögtesd már ki magad :D
2015. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 MolotovPunk ***** válasza:

Lehet nem vagy elég érdekes a fiúk számára.

Egy pasi szereti azt,ha érdeklődsz róla stb...

2015. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 opened paradise ***** válasza:
Én szeretlek,csaj ne szomorkodj! :(
2015. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#3 You have no idea!
2015. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva van. Én nem tudok szerelmes lenni. Egyik rosszabb mint a másik. De kitartást! Nagyon fiatal vagy még! ;)
2015. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most ezzel akarsz menő lenni, hogy angolul írsz? Hűha, ha legalább értelmes lett volna, de még ez a rövidke mondat sem megy helyesen.:D
2015. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem bombázlak priváttal, de elkezdett érdekelni, vajon milyen lány lehet aki ilyen kérdést tesz fel :) Olyan hihetetlen és ellentmondásos a dolog. Szóval ha van kedved kibogozni, írhatsz.
2015. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mondjuk kíváncsi lennék egy képre, mert ha az adottságaid rendben vannak akkor máshol lesz a probléma.
2015. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!