Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes küzdeni ezért a lányért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdeni ezért a lányért?

Figyelt kérdés
Társkeresőn találkoztam vele. Számomra tökéletes. Gyönyörű arca van, aranyos, édes, nagyon okos, normális felfogása van és értékrendje, szóval le a kalappal.Szerintem ő a legértékesebb lány akivel valaha találkoztam. Minden jó volt az elején, addig amíg nem találkoztunk. 2 éves képei voltak fent, hát azóta felszedett 20 kilót, most kb 85 lehet 165 cm magas. A randin egyszerűen nem tudtam közeledni hozzá és nem is akartam. Aztán a végén egy kínos beszélgetés után, adtam neki valamiféle magyarázatot a viselkedésemre, de nem tudtam őszíntén megmondani neki, h átvert engem a képekkel és az a bajom, h nem erre számítottam, bár tuti h leesett neki h ez a baj. Azóta nem voltak olyanok a beszélgetések telefonon mint régen. Be akartam fejezni az egészet, de azt mondta,h ő nagyon kíváncsi lenne mégegy randira, hogy ha fizikai kontaktus van akkor mi történik, hátha feléled bennünk a vágy. Belementem... Aztán ahogy teltek a napok azt kezdtem éreznmi, h beleszerettem. Rajta éreztem a bizonytalanságot aztán arra jutott, h mégsem jön. Megbeszéltük a dolgokat és azt mondta, h a barátom akar lenni, de bizonytalan a kapcsolatban (mondjuk én is az lennék ha azt sugallta volna a másik, h nem vonzódik hozzám). Mondtam neki, h nem akarok vele többé beszélni, mert nem tudok rá barátként nézni és csak úgy léphetek ezen túl ha békénhagyjuk egymást. Most nem beszélünk és töröltem is, de félek, h megbánom. Annyira jó lenne egy ilyen aranyos lánnyal együtt lenni és nem tudom h egy személyes találkozó mit hozna, de most úgy érzem, h vonzódom hozzá, talán azért mert már szerelmes vagyok. Mit tegyek?
2015. okt. 3. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Ezt amit ide leírtál, mond el neki személyesen is!
2015. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne bánd! Jól tetted, hogy kiadtad az útját. Eleve nem értem, miért regisztrál társkeresőre, ha aztán meg eljátsza a legyünkcsakbarátok kezdetű melodrámát. Ne foglalkozz vele, találsz normális nőt, fel a fejjel!
2015. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy o akkor hogyan lehet ertekes ilyen felfoggasal,neked csak o erekes aki eddig volt lehet rosszul isnersz embereket
2015. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!