Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt baratnom megcsalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt baratnom megcsalt, hazudott, atvert. Hogyan tegyel tul magam rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon komoly parkapcsolatban eltem 2 evig egyutt voltunk. Szoros volt a kapcsolat nagyon koztunk. Egyszer csak hirtelen kidobott es massal volt nemegyszer. Aztan visszakonyorogte magat,aztan megint folytatta. Kozben a szemembe hazudott es atvert. Ennek 3honapja. Mar mindent probaltam. Buliztam. Drogoztam. Ismerkedtem.dolgozni kezdtem. Uj hobbi...de semmi nem tudja feledtetni velem. Soha nem hazudtam neki mindent elnondtam o meg igy hatbaszurt nemegyszer. Hogyan tudnam megis valahogyan jobban erezni magam? Nagyon erzelgos lettem. Szinte minden este sirva alszom el. Valami tanacs? (Elnezest az ekezetekert es a helyesirasi hibakert)

2015. okt. 3. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Öngyilkosság?

Na erre ne gondolj.

Javasolhatnám hogy keress egy másik társat magadnak de akkor is csak az előzőre tudnál gondolni őt látnád benne.

Én egy kölyök kiskutyát javaslok ami kicsi is marad. Sokat segít.

A drog sem megoldás.

Te most egy katarzison esel át: meg fog változni az életed. A bánat által okozott endorfin termelés olyan mértékig nőtt hogy leblokkolta az idegrendszered és neuród egy részét melynek következtében egy befolyásolható állapotba kerültél. Az ebben az időszakban ért ingerek befolyásolni fogják életed hátralevő részét. Ha most vagy okos és azokhoz fordulsz akik még megvannak neked pl: szüleid barátaid akkor cselekedsz helyesen.

Mivel ne azt lásd amid már nincs hanem azt amid még megvan hogy ne veszíts többet.

De egy kiskutya akkor is segítene. Ha van akkor menj oda aztán simogasd meg vagy a szomszédét vagy a kóbor kutyát hogy lásd hogy igazat mondok.

Remélem segített.

2015. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de minek fogadtad vissza, ha többször más pasival volt? Nem lehet, hogy ezt a kapcsolatot inkább csak te vetted komolyan? Nagyon rossz érzés lehet, hogy így átvert. Mondanám, hogy vegyél rajta revansot, de lehet hogy az inkább csak neked fájna. Azt gondolom tudatosítanod kéne magadban, hogy nem éri meg tönkretenni magad, egy ilyen nőért !Esetleg próbálj beszélgetni az érzéseidről a családodnak, vagy a barátaidnak, az is segíthet, ha csak meghallgatnak!
2015. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar sokmindenkivel beszeltem..es most ugy tunik sajnaltatom maga meg satobbi de nem. Minden erommel azt akarom hogy kitoroljem az eletembol de nem sikerul. Neki azota mar volt 1 baratja akivel megcsalt. De megis talalkoztunk nemegyszer es csokoloztunk. Nem birtam ki. Es smmar volt hogy minden kapcsolatot megszuntettem vele de megis 1 het utan megtalaljuk egymast. Nagyon akarom hogy tovabb tudjak lepni de egyre csak rosszabbul vagyok. Mellesleg 20eves vagyok.
2015. okt. 3. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha most ennyire zavar az hogy átvert, akkor később is eszedbe fog jutni ilyen alapokra nem lehet kapcsolatot építeni. Még fiatal vagy az az igazság. Jobb előbb egy ilyen csalódás mint később , mondjuk mikor már gyerek is van. Most még könnyebben lehet váltani, mást keresni.

Bőgd ki magad mert az kell, de egy idő után fel kell állni, és szembenézni a tényekkel.

2015. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Harom honap az semmi. Nekem pl 2 ev kellett a "gyogyulashoz"
2015. okt. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám, én tudlak bántani, elherdálon a vagyonod, agyon csallak és annyit hazudok, hogy ketté áll a füled! Igaz az arcon szép és a testem is, de a meki mindig nyitva van! :)
2015. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!