Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összeköthet-e két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeköthet-e két embert a hasonló érdeklődési kör?

Figyelt kérdés
Például művészet, irodalom, mesék szeretetet, média iránti gyűlölet. Tudom, hogy ez közhelyes, és kevésnek tűnik, mégis vajon lehet-e összekötő kapocs, vagy pedig semmire sem garancia. Erre várom a válaszaitokat.
2015. okt. 7. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmire sincs garancia. De kiindulási alapnak jó a hasonló vagy azonos érdeklődési kör, hosszútávon azonban édeskevés egy tartós kapcsolathoz. Ennél azért több kell. Például hiába szeretitek mindketten ugyan azt, ha más hétköznapi dolgokban nincs meg köztetek az összhang.
2015. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetesen, összeköthet, de nemcsak ezen múlik egy kapcsolat!
2015. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiindulásnak jó, de csak ez önmagában kevés.
2015. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Önmagában kevés, de nagyon sok pluszt ad. Inkább a két személyiségnek kell összepasszolni... viszont sok kapcsolódási lehetőséget ad a közös érdeklődési kör.
2015. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is ugyanígy gondolom. Ha a pár egyik tagja az éjszakai életet szereti, állandóan pörög, míg a másik csöndes, inkább otthonülős, ez előbb-utóbb konfrontációhoz vezetne.
2015. okt. 7. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5: Ez ebben a formában nem igaz. Ha képesek tolerálni egymás igényeit, és nem várják el a másiktól, hogy más legyen, mint ami, akkor nincs gond. Nekem a párom magának való, én sokkal pörgősebb, társasági ember vagyok. Ő pontosan tudja, hogy nem érezné jól magát abban a közegben, amiben én mozgok, de azt sem várja el, hogy lemondjak róla a kedvéért. Elfoglalja magát.

A gond akkor van, amikor az egyik fél személye elleni támadásként éli meg a másik szokásait, életmódját.

2015. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!