Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok hasonló érdeklődési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok hasonló érdeklődési körű lányt találni? Olyat, aki szintén művész jellem? 18F

Figyelt kérdés
Minden vagy verset vagy regényem írom, rajzolok. Kedvelem a rajzfilmeket, de azokon belül a mély és tartalmas műveket, s a filmeket is. Nem szeretem az agressziót és erőszakot. Nagyon fontos életemben az önkifejezés és a vonzalom, törődés, a szerelem és az érzelmek. Nem tudom elképzelni, hogy érzelmek nélkül legyek egy lánnyal, akár párkapcsolatban, akár szexualitás terén. Eddig volt egy majdnem 1 évig tartó kapcsolatom, de most nincs senkim és egy hasonló lányt szeretnék, olyat aki ezeknek a paramétereknek megfelel!
2012. márc. 26. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgokkal kapcsolatos intézményekben, tanfolyamokon.
2012. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Filmklub,művészmozi,rajzműhely,szakkörök,irodalmi est,színjátszó kör,színház,kiállítás,galéria,rajongói klub....
2012. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Végre egy normális srác! Biztos sokat tudsz majd adni egy párkapcsolatban a kedvesednek. A lányok sokszor pont ezt hiányolják a fiúkban.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ha már mindenképp művész lányt keresel.

2012. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Csodálkozom egyébként, hogy MŰVÉSZLÉLEK létedre lányt keresel.
2012. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ahhoz képest, hogy regényt írsz, a fogalmazási tehetséged nem túl jó... fejlődj, vagy hagyj fel vele.
2012. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nekem nagyon szimpatikus vagy. Én is hasonló, 'művészlélek' vagyok. Ha gondolod, írj privátot. 16l
2012. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!