Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek vagy jártatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek vagy jártatok már olyan emberrel, aki külföldön dolgozott?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
2015. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jártam is már, és járnék is. Persze ez függ attól is, hogy külföldön van fix munkahelye a határtól nem messze, vagy 1000-2000 km-re megy több hónapra szezon munkára.

Szerintem ha nincs nagy távolság, egy országhatár nem okozhat gondot!

2015. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magam is évekig dolgoztam külföldön, volt párom is. Miért kérdés ez? Ez olyan mintha azt kérdezted volna, összejönnél-e olyannal akinek nem volt bárányhimlője kiskorában, vagy tudom is én....
2015. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát elég messze van, de szomszédos országban, de 2havonta jár haza... És nem mer belevágni, mert szerinte igy nincs értelme, mert hogy volt már igy kapcsolatban, de rosszul sült el, semmi akadály nincs köztünk, csak ez
2015. okt. 10. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez azért elég nagy akadály. Én sem mennék bele úgy egy kapcsolatba, hogy csak két havonta tudok a másik féllel találkozni...
2015. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
de a kérdés nem ez volt. A kérdés úgy szólt, h "dolgozott", múlt időben. Tehát most feltételezhetően épp nem kinn dolgozik.
2015. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!