Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel, akiről tu djátok, hogy fél évet külföldön fog tölteni pár hónap múlva?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, miért nem?

Egyébként munka miatt menne ki.


2015. jún. 14. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem és mindenki, aki képes megütni egy krumpli értelmi szintjét nem szorul rá, hogy megmagyarázzam.
2015. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fél év nem nagy idő, ha az előtte lévő pár hónapban sikerül kellőképpen megalapozni a kapcsolatot. Gyakorlatilag egy vízválasztó lehet a külföldi munka: akkor el lehet dönteni, hogy van-e értelme várni a másikra, vagy sem.

Szóval nálam ez nem lenne kizáró ok, ha egyébként minden más stimmel.

2015. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
# 1: Sem az értelmi, sem az érzelmi intelligenciámra nem volt panasz, átlagon felülinek szokták mondani, de gondolatolvasó nem vagyok. Úgyhogy ne haragudj, de nekem fogalmam sincs, hogy TE személy szerint miért nem jönnél össze valakivel ilyen körülmények között.
2015. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem, fél év alatt akár te is beleszerethetsz másba, ő is, viszont ha egy erős párkapcsolatról van szó akkor nem akadály
2015. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. fél év...ami meg soha nem biztos.
2015. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés... Nem biztos hogy összejönnék, mert félnék hogy beleszeretek, ő viszont kint talál mást. Vagy akár én is találok mást... Fél év sok idő.

Viszont ha nem köt ide semmi, megpróbálnák vele kimenni.


Ez helyzet függő amúgy, de mondom, én személy szerint nagyon bizonytalan típus vagyok, nem biztos hogy meg merném kockáztatni a kapcsolatot, kivéve mondom, ha kimehetnék vele. Mondjuk az is rizikós pár hónap után...

n

2015. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én nem ütöm meg a krumpli értelmi szintjét... fejtsd már ki, kérlek!


(amúgy hova valósi vagy, hogy ilyen okos krumplik teremnek arra felé...?)

2015. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen helyzetben vagyok, csak fordítva; én megyek ki, miközben alakulóban van valakivel valami; és a válasz nem is kérdés: IGEN!! Merni kell kockáztatni. Ha annyira egymásra találtok, akkor nem lehet az a fél év akadály. Ha meg mégsem klappol a dolog, legalább megpróbáltad, de nem elvetetted.

Teljesen egyértelmű az IGEN részemről - az a típus vagyok, aki nehezen lesz szerelmes, de ha egyszer az, akkor nagyon. Vannak ellenben olyanok, akik akár 2 hónap alatt is képesek váltogatni a "párjaikat" - nekik lehet, hogy felesleges belemenni a távkapcsolatba, hiszen az csak egy kínlódás, az tény.

30N

2015. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!