Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira bűnt hogy hisztis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira bűnt hogy hisztis voltam, bocsánatot kértem de mit mondhatnék még?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja vagyok a szerelmemmel, elég korán bele szerettem!


De bántott az hogy meg beszéltük tegnap hogy találkozunk, míg fürödtem hívott, rá 20 percre hívtam és nem vettem fel, ezért le öltöztem, gondoltam be aludt!

Majd hívott, mondta hogy fürdött és azért hívott hogy talizna egy haverjával, amire én azt hittem hogy le akart rázni.

Majd mondta hogy akkor találkozunk-e tegnap, és mondtam neki találkozzon a haverjával, de mondta nem fog majd holnap azaz ma.

Én pedig meg kérdeztem hogy akkor találkozunk-e mondta hogy nem, már ne öltözzek fel.

Nagyon bántott szerettem volna vele tölteni egy kis időt.

Na és ma fel hívott, ma sem találkozunk holnap sem mert edzésre megy.

Na és itt egy kicsit be hisztiztem, természetesen jól esne ha többet foglalkozna velem, és az ha érezne írántam valamit, mivel mondta neki ez nehezen megy és még nem szeret.

Fejéhez vágtam hogy alig tudunk mit beszélni, és ha találkozunk is állandóan be alszik.

Kicsit fura nekem, nem szeret szeretkezni, csókolozni persze azt elvárja hogy én maszírozzam stb de már ugyan ez hogy ő szeretgessen nem játszik.


Tényleg szeretnék több törődést de nem kellett volna hisztizni neki erről.

Bocsánatot kértem tőle, bár még nem reagált, de hiszti nélkül hogyan mondhatnám el amit érzek úgy hogy ne annak vegye fel hogy hisztizek.


2015. okt. 12. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

cicám, ez vagy kamu kérdés...vagy nagyon naiv vagy.


Ez a fiú- nagyon-nagyon sajnálom- de nem akar téged.

Csak azért "tart" (??), hogy elmodnja, van nője, meg legyen egy ingyen masszőrje.

Minek neked olyan fiú, akivel beszélni se tudsz miről??


Ennek így semmi értelme, mielőtt totál belezizzensz, valahogy felejtsd el és vagy legyéle gyedül vagy mással, de ezt hagyd már békén, úristeeeeen...


te kérsz bocsánatot ezért és ő háborodik fel?


ősi taktikájuk, majd megtanulod, az ilyentől meg kell szabadulni, így is eléggé kiborít, energiát, időt vesz el az életedből

2015. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!