Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöttél össze nálad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél össze nálad fiatalabb férfival / idősebb nővel?

Figyelt kérdés
HA ilyen kapcsolatban élsz - idősebb nő - fiatalabb férfi - hogyan jöttetek össze, holott a korkülönbség és talán a nem konvencionális helyzet miatt elvileg nem lett volna esély arra, hogy éppen abban a korosztályban keresel kapcsolatot?

2015. okt. 13. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Baráti társaságon keresztül.


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi tarskereso oldalon.

O talalt ram, aztan valtottunk facebookra, gondoltam majd beszelgetunk egy kiscsit, aztan szepen lerazom... :)

...nem sikerult, egy honappal kesobb osszehazasodtunk, ket gyerkocunk van, 12 evvel vagyok idosebb! Es nagyon imadom, ahogy o is engem.:)

35n

2015. okt. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!