Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Munkatársi (v) iszony? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársi (v) iszony? Mit lehet tenni ebben a kellemetlen helyzetben? HOGYAN VESSEK VÉGET ENNEK?

Figyelt kérdés

Nem régóta került a céghez egy laza, jóképű, kedves fiatal ember.

Eleinte valóban ellenszenvesnek és talán a lazasága miatt nekem visszataszító volt, nem érdekelt a jelenlétes sem. Közös témáról meg munkaügyben sem eshetett szó, mert ugyan egy folyosón vannak elhelyezve az irodáink, más részleget vezetünk.


De ő egyre-egyre csak kíváncsibb lett, sűrűn csak fogta magát és beült az irodában beszélgetni, hozzáteszem, ha elsétál az irodám előtt, mindig beles hozzám.

Kezdett idegesíteni. Aztán ahogy teltek a napok... egyre jobban kijöttünk, többet beszélgettünk, kerestük a másikat, ha nem volt a helyén. Mostanra már az Ő részéről a közeledés továbbra is óvatos, de talán egyértelműbb is. Nincs nap ha bent van, hogy ne érintsen meg finoman. Legutóbb lehajolt hozzám és az arcomra nyomott egy puszit. Nem tudtam hova tenni, csak elvörösödtem.

Egy biztos, nekem nem közömbös, akármennyire próbálok ellene tenni, nem megy. A jelekből ítélve talán én sem vagyok számára akárki.

A probléma az, hogy nem lehetünk együtt mint pár, mert kapcsolatban vagyunk. Az én kapcsolatom legalábbis heteket rúg, az övéről semmi konkrét nincs, nem mesél semmit.

Nem fitogattuk a kettőnk közt kialakult szimpátiát, félek mindent elrontok jobban.

Kérdésem: Mit tegyek, ha csak én értem félre a helyzetet?

Ha a mostani kapcsolatomat lezárom, mi a garancia, hogy együtt leszünk? Meddig lehet eljátszani ezt a dolgot, hogyan lehet megszüntetni a szikrát ami köztünk gyúlt?

NEM VAGYOK KÖNNYELMŰ ÉS SOHA NEM CSALTAM MEG A PÁROM! A szívemnek viszont nem tudok parancsolni. :(



2015. okt. 15. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszeljetek meg egy ebed folyaman,hogy megis mi a helyzet. Ha a paroddal meg nem voltal tul boldog az elott sem,hogy felbukkant ez a hapsi akkor szakits vele. Kar huzni vonni a dolgot18/L
2015. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Itt csak annyi látszik, hogy a pasi meg akar dugni!

Ha kell jó, ha nem az is jó!

Kérdés melyik kinek jó?

2015. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyetted ezt mi nem fogjuk megoldani. Gondold át, hogy ha az utcán találkoznátok kellene-e, vagy csak azért van ez, mert össze vagytok zárva, és a flört érdekesebb, mint a meló, esetleg csak az tetszik-e benne, hogy tetszel neki, simogatja az egódat. Ha úgy érzed vele jobban működne, mint a jelenlegi kapcsolatod, beszéld meg vele, ha nem, akkor mondd meg, hogy a jelenlegi kapcsolatod fontosabb, és kezd el becsukni az irodaajtót. Arra semmi garancia nincs, hogy működni fog vele a kapcsolat, de ha vársz még néhány hónapot, nagyobb eséllyel tudsz jól dönteni. Jobban megismered, meglátod mennyire akar. mennyire kitartó, kipuhatolózhatod mi van a jelenlegi kapcsolatával, és meddig akar elmenni.
2015. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat!

Főleg az utolsót, igazán sokat segített ez is, féltem elítélnek ez miatt, bár talán valahol ezt is megérteném. Ugyanakkor nem vagyok egy kitartó személy. Szóval nem szeretem nagyon húzni az időt, ha szerelmes leszek, az gyorsan bekövetkezik. Nem tudom megéri-e várni is. Kicsit, nagyon kicsit nekem is az az érzésem, hogy csak játszik velem. Konkrétumot nem mondd, csak sejtelemes jeleket ad felém. Én kis hülye meg félreértem... legalábbis ha kérdés elé állítanám, gyanítom mindent megmagyarázna, kimagyarázna ami nekem és szerintem más nőnek sem lehet félreérthető. Vagy rideg leszek vele és közömbös, vagy kivárósdit játszom.

Kicsit félek.

Annyira jó nőnek nem tartom, gondolom magam, hogy egy kapcsolatot feldobjon értem. Szóval, ha egy éjszakáért kockáztat... nagy marha. Tényleg jó kérdés kinek érné meg? Akárhogy is nézem, vesztesként jövök ki ebből.

Mindenesetre tényleg köszi a segítséget!

2015. okt. 15. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!