Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem? 16/f Van egy lány akit nagyon szeretek és egy ideje beszélgetünk faceen már épphogy randira akartam volna hívni csak egy igen kellemetlen beszélgetésben kiderült hogy valaki más tetszik neki és csókolózott vele.

Figyelt kérdés

Ez a dolog még friss nála nincsenek eggyüt de igazából beleesett.

A lány kicsit naívka még és csalódott eddig a fiúkban és én szerintem jobban tudnám szeretni bárkinél is, igen elmondtam neki mit érzek de akkoris annak a fiúnak az az előnye hogy vele élőben is sokat talizot.... Valyon még egy gyors húzással meg tudnám szerezni a lányt?



2014. aug. 26. 11:28
 1/2 anonim válasza:
nem hiszem, esetleg ha a másik sráccal nem lesz semmi.
2014. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Frenk610 válasza:
Hívd el valahova.Pl:parkba sétálni,fagyizni,ha lehetséges,vidd el vásárolni(nem azt mondom hogy neked kell mindent fizetni,de azért aranyos dolog ha veszel neki 1,2 dolgot,és a vásárlást minden lány szereti)DE MOZIBA SOSE HÍVJ EL EGY LÁNYT SE,tudom hogy a mozi jó hely,de,gondolj bele,ültök egy sötét szobában,egymásra se néztek,még meg se szólaltak,ha meg igen akkor is annyit hogy "ide adnád az üdítőt?",max akkor hívj moziba ha valami nagyon romantikus filmre vinnéd,amin több mint 50 százalék esély van hogy elkezd gondolkozni a pasikon,és ott ülsz mellette,ki más jutna eszébe? na ennyi,de azért sok sikert
2014. aug. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!