Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk riibancokkal jönnek össze, visszafogadják azt aki agyon csalta, alázta őket, aztán meg szidják a nőket?

Figyelt kérdés
Oké, hogy a rendes lányok csendesebbek, unalmasak, kiszámíthatóak, nem kellenek nekik, de akkor miértrinyálnak, ha a harsány csalfa átveri őket?

2015. okt. 16. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, velem nem így van. Én a szép lányokkal jövök össze, és azok többnyire rendesek is. Ellenben az ilyen ribis csajok általában nem valami jól néznek ki, gondolom pont emiatt viselkednek úgy ahogy, mert tele vannak komplexusokkal, frusztráltak stb.
2015. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meglátok egy "tökéletes" lányt, kerülöm mint a leprást, de ennek meg van az oka. Tapasztalat...

Elsősorban azok társaságát keresem akik kilógnak a sorból, mivel én is ilyen vagyok.

39/F

2015. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó ezt olvasni, kedves első, de sajnos nem ezt látom! :/

Az alattam lévő kérdésven szereplő emberke is visszaveszi a csalfa, gonosz lányt... De miért? És a rendes lányokat miért dobják el? :(

Félreértés ne essék, van párom!

2015. okt. 16. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:

A rendes lányok unalmasak lennének?

Hát nem t'om. Szerintem pedig pont az a jó a visszafogott, csendes, kissé introvertált lányokban, hogy belőlük is ki lehet hozni a kisördögöt.

2017. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!