Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Van egy csoport...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy csoporttársam, aki nagyon tetszik (levelezős vagyok), egy csoportbuli kapcsán fel is hívtam.

Figyelt kérdés

Nagyon kedves volt, majd délután egy apropó miatt újra hívott.Kb. fél órát beszéltünk, persze, akkor már személyes dolgokat is kérdezett.Kérdezte hova megyek este, és mivel ő pesti kérdezte h nem e megyek Pestre vmikor, mert összefuthatnánk, mondtam h nem erre h nem baj, ő majd úgyis jön le. Aztán még aznap este írt sms-t h elindultunk-e már bulizni, és h küldjek képet mibe megyek. Persze nem küldtem, de sms-eztünk hétfőig. (szombattól). Aztán azóta se kép, se hang. Én írtam az utolsót, írtam h akkor majd egyeztetünk... Valaki érti ezt?! Azóta egy hét telt el.

Ő 33, ÉN 22.

22/L


2010. jan. 30. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, azt hidte, h félős vagy....Miért nem küldtél?
2010. jan. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

.......bocs.....elbambultam

Lehet, azt hitte, h félős vagy....Miért nem küldtél?

2010. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert van egy olyan érzésem, h nagy nőcsábász... De nem a képen van a hangsúly, mert utána még sms-eztünk. Csak azóta semmi.
2010. jan. 31. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg személyesen vagy hívd fel vki más számáról, de inkább beszélj vele személyesen...."egyeztetés" ürügyén....vagy valami.
2010. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már töb mint egy hete semmi... Tuti becsajozott! :( Pedig annyira tetszik.....
2010. febr. 2. 11:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Változás történt, de most végképp nem tudom mi van.... Szóval lejött vizsgázni, de nem szólt, viszont barátnőm elé odamentem az egyetemhez, de ő is meglátott, én pedig gyorsan elhajtottam. Majd utána felhívott, beszéltünk, és mondta h várta h keresem, de másfél hétig nem is jelentkeztem. Le vagyok maradva? Ez nem a pasik dolga? Szóval este még írtsms-t h milyen jó volt beszélgetni. De akkor miért nem szólt h jön le és találkozhatunk? Valaki meg tudja magyarázni?
2010. febr. 4. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:

NE haragudj meg ez csak a véleményem! valószínű, hogy a megérzésed nem csal és nőcsábász, valószínűleg, azt gondolta,hogy nem jöttél fel Pestre, képet se küldtél és, hogy "nem éri meg az erőfeszítést" aztán újra taliztatok, "eszébe jutott" juj hát akkor megpróbálom mégegyszer:S ne éld bele magad sztem nagyon:S


én is voltam hasonló helyzetben:S


21/L

2010. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És mi lett a vége? Nem élem bele magam, csak nekem tényleg ritkán jön be ennyire valaki. Akkor szerinted hagyjam?
2010. febr. 4. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!