Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kell tenni azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni azért, hogy találjon egy lány normális férfit, és ne csak a selejtet fogja ki ÀLLANDÒAN!?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van..

semmi törődés,Szeretet,megértés,hűség,inteligencia,igényesség..

felháborít, hogy csak ilyennel találkoztam eddig..

nem érdekelt soha a külső, a fent leirtakat kerestem mindig.

De akik eddig próbálkoztak..jajj

szépnek tartanak az emberek, és az értékrendem is helyén van, semmi buli vagy testet rongáló dolgok..

nem adtam magam soha egy embernek se...

18/L


2015. júl. 16. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most, h kiírtad magadból a rosszat. Gondolom nem akarsz itt ismerkedni. Szép estét.
2015. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1.2.3...
2015. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Hmm .. nem tudom,ezek szerint benned nincs hiba :) Biztos van,csak nem látod.Képtelenség hogy 100-ból egy ne legyen szimpatikus.
2015. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pont ilyen lányt keresnék 10 évvel idősebb kivitelben.
2015. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Van hobbid? Otthon várod a szádba repülő sült galambot vagy eljársz ide-oda?
2015. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akrobatikazok es gyakran jarok setalni
2015. júl. 16. 23:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia egy l-lel? Érdekes, mennyire lehetsz művelt, már bocsi. Azt mondják az ember azt kapja meg, amit meglát.
2015. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Tudjátok, hogy mit imádok ezekben a kérdésekben a legjobban? :D Amelyik lánynak/nőnek számít a külső, azt gondolnánk, hogy nehezen találna férfit, hiszen a "jó külső" már egy nagyon erős szűrőt képez ismerkedésnél. És még sincs így: hipp-hopp olyan macsóval jön össze, hogy férfi létemre még én is eltátom a pofámat. Ellenben érdekes módon, azok a lányok/nők, akiknek nem számít a külső, náluk ugyebár a "jó külső" mint férfitényező azonnal kiesik, tehát nagyon-nagyon-nagyon sok férfi közül tudnának ezen elv alapján válogatni, s mégis ők azok, akik évekig magányosak, és sosem találnak senkit.
2015. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem a lóvés sportkocsis helyimenőcsávóknak kellene esélyt adni. A sok normális rendes pasas meg mind ablaküveg.
2015. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Azt ne mond, hogy nem érdekel a külső, mert amennyire én ronda vagyok, szóba sem állnál velem. Egy alacsony és ocsmány pasival soha egy lány sem kezdene, mert alacsony és ocsmány, hiába lehet belsőre nagyon jó pasi, ha egyszer a külseje visszataszító.
2015. júl. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!