Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a barátom? Ez csak szerintem nem vicces?

Figyelt kérdés

Tegnap náluk voltam és mikor mentem volna haza az indulás előtti kapkodásban nem találtam a telefonomnak a tokját és mondtam neki, hogy mindegy majd meglesz és ha legközelebb találkozunk odaadod, meg amúgyis most néztem ki egy újat.

Erre most este kérdezem, hogy meglett-e, persze, persze, megvan, de ő azt kidobta, mert én azt mondtam, hogy nekem nem kell.

Eléggé kiakadtam, hogy ez mi már, karácsonyra kaptam, anyukám úgy varratta meg azt a tokot.

Mondtam neki, hogy nem érdekel, de szerezze vissza valahogyan, de hogy ő azt már nem tudja, mert ma jött a kukás.

Itt sírtam, már anya is mondta, hogy nem normális ez az ember..

Aztán mondja, hogy nem is dobta ki, csak olyan ő olyan vicces, hogy most jól megszívatott és milyen jót nevettett.

Szerintem ez még mindig nem vicces és komolyan elgondolkodtam az épelműségén.

Nem, nem 10 éves, lassan 20 lesz.



2015. jún. 8. 00:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem vicces, és nem, nem 10 éves vagyok, hanem 24. Az viszont már kevésbé, hogy egy telefon tok miatt sírsz, pláne nem, hogy így beszélsz róla egy egyszerű ugratás miatt.
2015. jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem poén.

Az, hogy sírsz emiatt, gáz...

L20

2015. jún. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kétlem, hogy ha veletek történt volna meg akkor is viccesnek találnátok.

Nem a telefontok a lényeg, hanem maga a gesztus.

2015. jún. 8. 00:42
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem se vicces, mármint ha úgy elhúzza a poént, hogy már sírsz az túlzás, időben kell kapcsolni, meddig vicces valami, mikor kell szólni, hogy nem komoly.
2015. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%

#3

Nekem van humorérzékem, és magamon is tudok nevetni, ezért írtam, hogy szerintem vicces. Úgy írod, mintha valami szörnyű dolog történt volna, holott meg egy szaros tokról van szó(illetve még csak nem is arról, csak egy poénról).

2015. jún. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 opened paradise ***** válasza:
79%

Humor van,minden van...


Nem akadnék ki miatta ennyire,de nem egy hasamatfogomanevetéstől kaliberű "poén".

2015. jún. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem vicces. Szerintem ha neki az vicces, hogy másnak fájdalmat okoz, akkor a későbbiekben is erre lehet számítani tőle.
2015. jún. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy mindenkinek van olyan kis tárgya, amire kiakadna, ha elveszíti.


Ahogy írták, szerintem nagyon gáz az az ember, akinek az a vicces, ha neked negatív érzéseket okoz. Neki lehet, hogy jó, csókoltatom a humorát, de másnak miért lenne az?

2015. jún. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam a válaszokat, de ez elég gyerekes húzás volt tőle. Párom is szokott viccelni, de ilyet sosem tenne.
2015. jún. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

"Biztos vagyok benne, hogy mindenkinek van olyan kis tárgya, amire kiakadna, ha elveszíti."

Ott a pont.


Az ilyen kis szívatások addig viccesek, amíg mindkét fél humorosnak tartja őket. Amennyiben nem - márpedig itt láthatóan ez volt a helyzet - tudni kell leállni és bocsánatot kérni.

2015. jún. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!