Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gáz ha a fiú csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha a fiú csak 1-2 cm-el magasabb, mint a lány akivel össze akar jönni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez lehet olyan ok amiért nem jönne össze?
2015. okt. 18. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gáz. Felhúz egy magassarkút a nő, és az öccsének fogják nézni? :/ Mondjuk én 191 vagyok.
2015. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valakit zavar, de szerintem nem ez a legfontosabb szempont. Volt már magasabb barátnőm (2-3 cm), 5 évig tartott és nem a magasság miatt lett vége. Őt abszolút nem érdekelte.
2015. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vagom miert olyan fontos ez a "kimennyivelmagasabb" cucc. En fiukent pont leszarom, ha a csak 452 cm magas vagy 83 mm alacsony
2015. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz, a fiú menjen szerzetesnek!


Most komolyan ezen kattogsz? Eszem megáll...

2015. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont ideális, non?
2015. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
a nők és a magasság problémák... sose fogom megérteni.. a világon nem lehet mindenki egyforma magas! ezt olyan nehéz felfogni?
2015. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdés a gáz.

Ha nem jöttök össze, az nem emiatt lesz. Ha a lányt zavarja ha magasabb, akkor nem vesz fel magassarkút, igazán "sokat" kellett agyalni a megoldáson, mi?

2015. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves első! Jó nevettem...

És manapság is nevetek, amikor valaki megszól amiatt, hogy a férjem 2-3-4 cm-el alacsonyabb nálam.

Még senki nem hitte, hogy az öcsém :D szuperül megvagyunk már 8 éve...


Szerintem legyen inkább 2-3 cm-el alacsonyabb, minthogy a magasság találjon és másképp fabatkát se érjen az a kapcsolat...:-S


Buta és primitív dolognak tartom azt, ha valaki ezért nem jön össze valakivel, vagy valakit emiatt szól meg...

25-N

2015. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semennyire, ez nm olyan dolog, amiről tehettek.
2015. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!