Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok Titeket hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Titeket hogyan kell jól szeretni? Nem testi inkább lelki értelemben? Azt mondják mindenkit máshogy.

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hűűűűű, de jó kérdés!

Ezen legalább lehet gondolkozni.


Nekem a legfontosabb, hogy fogadja el az én szeretetemet, érezzem jól magam attól, hogy őt szerethetem.

Éreztesse, szavakkal, apróságokkal, hogy fontos vagyok neki, és odafigyel rám. Érezzem, hogy megbízik bennem, szüksége van rám. Ne telepedjen rám, ne fojtson meg a szeretetével. Tartsa tiszteletben, hogy egy önálló ember vagyok, szeretetből, jó szándékból se erőszakoskodjon velem.


Most ennyi jutott eszembe.

2015. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Linó03 ***** válasza:

Én pl. imádom az óvó, gondoskodó, figyelmes gesztusokat. A gondoskodó nem azt jelenti, hogy szolgáljon ki, elkészítem én az ebédet, nem erről van szó, inkább apróságok. Pl. ha tölt magának inni, megkérdezi, hogy kérek-e én is. Jól esik, ha kint leülünk, akkor odaadja a pulcsiját, hogy arra üljek, ne a hideg akármire (persze akkor, ha ő amúgy is pulcsi nélkül van). Szeretem érezni, hogy félt, nem görcsösen, csak egy őszinte "vigyázz magadra". Meg imádom a homlokpuszit, az olyan "vigyáznak rám" érzést kelt bennem :)

Én szeretem, hogyha babusgatnak egy kicsit :)

2015. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem fontos az "adok-kapok". Szeressen szeretni és fogadja el a szeretetemet, viszonozza a kedvességet, törődést és a szerelmemet, ha nem is ugyanúgy, ahogy én adom. Legyen figyelmes, ne hanyagoljon. Én nagyon igénylem a sok együttlétet, szóval én tipikus "megfojtó ember" vagyok sokaknak, de nem tehetek róla, ilyen vagyok, nagyon ragaszkodok. Álljon mellettem, segítsen lelkileg és támogasson. Ne legyek neki sok :D Megszoktam egy életvitelt, de én azt kikaparom magamnak, szóval nem szoktam kihasználni egy pasit sem, viszont neki is olyan színvonala legyen vagy mutasson rá hajlandóságot és próbálja megvalósítani. Ilyen igény: nyaralás, kertesház fenntartása, havi 1x-2x étterembe menni, néha belföldön utazgatni (hétvégente), túrázni szeressen és egyéb dolgok, amiket lehet nem sok mindenki szeret :D
2015. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Hármas, észrevetted, hogy elkezdted a szeretetet, aztán szépen belecsúsztál az (anyagi) igények sorolásába? :)
2015. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha barátom simogat alvás előtt, odabújik hozzám, mond kedves dolgokat, vagy ha kérek hoz egy pohár vizet.


Leginkább semmiségnek tűnő dolgok, de sokat számít.

2015. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, mert számomra megnyugtató lelkileg az anyagi biztonság is :) Netán ez probléma lenne? :) Nem tagadom, szeretem a pénzt, kuporgatós vagyok, megbecsülöm a dolgaimat. Nem szeretnék idegbeteg lenni és gondolkozni, veszekedni, hogy hogyan éljünk és hogy fizessük ki a számlát. Hiába gondolod, hogy az anyagi vonzat nem játszik közre a lelki békében, de nagyban számít. Én is ember vagyok, nem robot. Nem vagyok élősködő sem, így nem értem miért lenne probléma? :) Sokan letagadják ezt, én nem, tiszta lapokkal játszom. Úgy hiszem semmi extrát nem írtam le, nem akarok villát Honoluluban és Las Vegasban jackpot után sóvárogni. Szerintem így kellene élnie egy átlag állampolgárnak, ahogy én azt leírtam, csak sajnos országunkban nem valósítható meg.
2015. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem akartalak bántani, és teljes mértékben igazad adok neked, tényleg így kéne mindenkinek élnie (kivéve annak, aki a kertnek a gondolatától is kiütést kap), csak valahogy úgy éreztem, hogy az egy másik téma lenne.
2015. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
1-es 2-es jól összefoglalta. A lelki biztonságérzet és a szeretet a legfontosabb, ennek minden megnyilvánulása.
2015. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

legtöbbször úgy élem meg, hogy az ilyesmire nincsen "mód", hogy hogyan kell igazán öszintén szeretni bárkit, habár tény, hogy lehetnek buktatók, amik ígéretes kapcsolatokat is elronthatnak. én egyszerűen azt kedvelem meg valakiben, ha valamennyire egyhullám hosszon vagyunk.

néha az is valamennyire fontosnak tűnik(bár volt olyan, hogy tudatosan elnéző akartam lenni valakivel szemben), hogy közvetlen legyen, és öszinte, nyított beszélgetéseket folytassunk. nagyon kiábrándítóan hathat, bármennyire is "erőlködik" a másik, az olyan helyzetekkel, amikor úgy érzem, nem nyított a beszélgetés sok helyen, mert alapból valamilyen szempontból kényszeresen megakar felelni.

én már tartozkodom az ilyen kapcsolatoktól, amikről úgy tűnik, hogy a másik ember direkt a "meghódításom" érdekében valamilyen szerepet játszik, és nem érzem kellemes, felszabadult helyzetnek, így leginkább ez a főbb pozitívum, ha egyszerű és közvetlen:)

2015. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sajnos a legtöbb nő szerintem hazánkban 3-as. Elkezdi sorolni a lelki oldalt, majd átcsúszik anyagiságba.


Azután 40körül meg rájön hogy mindene megvan (anyagi biztonság) de mégsem boldog, és nem érti a dolgot.

Mert mindig rohadtul hideg fejjel az anyagi biztonság oldalt nézte és már elfelejtette hogy kell más is. Vagy ha volt más (érzelem) tönkre csapta az anyagiakkal.


Erre jön aztán az, hogy nem értem a férfiakat, miért nem találok valaki olyat aki szeret.


Néhány éve a reggeli műsorban egy lány sírva mondta, hogy kint élt nyugaton (azt hiszem Svédországban) ott két fiatal szereti egymást nem a pénzt nézi, hogy kinek mennyije van, hanem összeköltözik, és együttélnek. Ennyire egyszerű.


Ez akkor nagyon szíven ütött.

2015. okt. 21. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!