Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a lánnyal? Egyszerűen mindenkit magába bolondít.

Figyelt kérdés
20F vagyok, ez a lány még csak 16. Egyik haverommal közösen ismertük meg és mind a ketten egyből éreztük hogy itt van valami... Szerencsére a haverom hamar ki került a képből, de azzal kellett szembesülnöm, hogy ez a lány akárkivel vált pár szót, az a pasi egyből a lábai előtt hever, sőt van hogy elég egy nézése... Egyébként nagyon okos lány, 16 éves és már érettségin túl van, egyszerűen gyönyörű. Komolyan nem tudom, érdemes-e lenne vele próbálkoznom. Hisz fiatalabb is nálam, meg szinte bárkit megkaphatna... és lehet neki is jobb lenne ha a saját korosztályába találna magának valakit.

2015. szept. 3. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meger egy miset. Ha olyan okos akkor az o korosztalya hulye neki.

4 eV nem olyan Sok

Hajra!

18/L

2015. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. Köszi :)
2015. szept. 3. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 16 éves lányok zöme még nem veszi komolyan a pasikat, egyik nap ez, a másik nap az tetszik nekik. Nem hiszem, h 16 évesen hosszútávban gondolkodik, persze ha te se, és hajlik a dologra, akkor élvezd!
2015. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már találkoztunk párszor, volt hogy egy héten keresztül minden nap (valahogy mindig bevonzott...) és tök jól elbeszélgettünk, elhülyültünk. Volt hogy együtt elmentünk szórakozni, bár akkor nem csak ketten voltunk ugye. Akkor volt pár csók, enyhén ittas állapotban. Elmondta hogy tetszem neki, csak idős vagyok.

Szóval esélyem lenne nála, ha neki állnék rendesen befűzni, de kihasználni se akarom. Hisz csak fiatal és naiv még.

2015. szept. 3. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:

>de kihasználni se akarom. Hisz csak fiatal és naiv még.


Akkor ne használd ki, csak próbálj meg vele "normálisan" összejönni. Csak ne legyenek illúzióid: igen nagy az esély rá, hogy nem te leszel egy 16 éves lánynak az "utolsó" párja.

2015. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Épp ezaz.. én komolyan gondolnám vele. És ő szerintem max szórakozni akarna. Amivel nincs gond, ez a dolga ebben a korban.

Megkérdeztem tőle hogy akar-e valami komolyabb dolgot velem kapcsolatban. Azt mondta hogy neki nincs szüksége most semmi komoly dologra, hogy pont most érzi azt hogy úgy ahogy van minden tökéletes. Ezt annak vettem hogy neki az pont jó ha eljátszik velem néha, meg közben gondolom mással is.

2015. szept. 3. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!