Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 'Természetes' ez az érzés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Természetes' ez az érzés? Hogy tegyek rendet magamban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátom és én december 10.én leszünk együtt egy éve. És van évek óta egy barátom aki mára a legjobb.


A barátommal mindketten tanulunk, szüleinkkel élünk. Az anyukája nagyon nem kedvel bár nem tettem ellene semmit amivel bantottam volna.. Nyáron nagyon erosen próbált szét szedni minket, nem sikerült, de majdnem. Úgy tűnt csökkent a probléma, de most mintha kezdene vissza térni..

Mellette van ez a legjobb barátom.. Akivel egyre többször találkozom.. És egyszer már buliban bepiálva smároltunk.. És többet is akartunk de aztán rá jöttünk hogy rengeteg az ember.. Másnap ezt nem beszéltük meg utána meg a munkája miatt 2 hónapig nem találkoztunk. Tehát azóta sem. Viszont néha mikor megjelenik annyira de annyira leteperném, mikor szomorú vagyok akkor is neki szólok és ő jön azonnal és nagyon jó vele lenni. Pedig nem csinálunk semmi mást mint ülünk a Duna parton és beszélgetünk.. Miután vele vagyok annyira felszabadult és boldog vagyok, jól érzem magam..

A párommal meg olyan lapos át jön sétálunk cigizgetünk beszélgetünk közben és dugunk.. Soha nem volt még olyan mint a barát barátommal hogy csak úgy random elmentünk valahova, hogy a suli előtt várt, hogy bármikor mikor valakinek ki kellett magam sírnom akkor soha nem a párom volt ott..

Nem is tudom mit akarok csak ki kell írnom magamból mert elmondani nem tudom kinek.

Szeretem a párom, soha nem csalnám meg, de néha eszembe jut hogy milyen lenne mással, vele.. :/



2015. okt. 19. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem termeszetes
2015. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad magadnak. A pároddal lapos, unalmas, konfliktusos a kapcsolat és van egy barátod, akibe beleszerettél. A kérdés, mért nem váltasz? Mért jó a lapos, poshadt kapcsolatban? Mért nem akarsz boldog lenni?
2015. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mostani párodnak mondd meg, hogy részedről ez kihűlt, aztán meglátod hogy reagál.. De egy éve se vagytok együtt, és már más után érdeklődsz, ez úgyse lesz jó hosszútávon neked se, neki se.

Ha szabad leszel meg meglátod mit lép a másik srác.

2015. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És hogy a kérdésre is válaszoljak, a kapcsolatban nem természetes hogy így érzel, viszont olyan szempontból természetes, hogy nem minden kapcsolat tart örökké.
2015. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem csalnád meg??? Akkor miért írtad, hogy csak a sok ember miatt nem történt több a barátoddal?
2015. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lassu reakcio.. de azért mert ez az incidens kb fél évvel azelőtt történt hogy megismertem a párom...
2015. okt. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!