Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb ha inkább elmondom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha inkább elmondom az érzéseimet egy lánynak, mint sem hogy inkább magamban tartsam és minél tovább várjak?

Figyelt kérdés
Pár beszélgetés után attól félek hogy ha elmondok mindent akkor lehet rosszul sül el és többet nem beszélünk mert talán megijed.

2012. máj. 27. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár beszélgetés után tényleg ne.Inkább várj még egy kicsit,hátha ő is ad valami jelet.18/L
2012. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már késő.:/
2012. máj. 27. 00:42
 3/8 anonim ***** válasza:
:D Ha késő,akkor már tök mindegy.
2012. máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnapra kiderül. :)
2012. máj. 27. 00:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd mondd el hogy mi volt.Kíváncsi vagyok:)1.voltam
2012. máj. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

anyádon kívül más nővel ne legyél teljesen őszinte soha.

ha meg szerelmi vallomásra készülsz,azt csak dugás után ejtsd meg,mert különben nem lesz dugás vele,soha.

2012. máj. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, nőkkel nem szabad őszintének lenni. Szerelmet pedig csak akkor vallj neki, ha teljesen biztos vagy benne, h kölcsönös, mert ha nem az, akkor v visszaél vele, v elriasztod!
2012. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat. Nem vallottam szerelmet csak elmondtam hogy mennyire bejön, persze nem ilyen szavakkal. Szerintem semmi komolyat nem mondtam neki:)
2012. máj. 27. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!