Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz ez a magasságk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ez a magasságkülönbség köztem és a kiszemeltem között?

Figyelt kérdés

186 cm F

156 cm N


30 cm eltérés.


2015. okt. 20. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Jézus, azt hittem, a nő 30-cal több, hogy gond vna. Nem. csak pazarlás :))
2015. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
ezek a elmebeteg nők meg a magasság problémáik.... a szerelmet nem centiben mérik... de nekik nincs agyuk hogy felfogják......
2015. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pazarlás?
2015. okt. 20. 13:55
 4/7 anonim válasza:
Én a helyedben ezzel nem foglalkoznék, ha titeket nem zavar, akkor mások véleménye nem számít.
2015. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jahhh, elpazarlódik egy magas lány mellől a pasi.

Csak hülyéskedem. :)

2015. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem gáz.Én is 156 cm vagyok a férjem 188 cm.
2015. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezned. Nekem nem lenne gáz, pedig én még nálad is alacsonyabb vagyok, volt már olyan pasim, aki kb. 40cm-rel magasabb volt nálam. Engem nem érdekelt, mások mit szólnak hozzá. :-)

Amúgy is nézd meg Bud Spencert és a feleségét. :-)

2015. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!