Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Kapcsolati probléma.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kapcsolati probléma.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerelmes vagyok a volt orvosomba. Egész addig flörtöltünk, amíg nem tettem nyílttá neki, hogy többet érzek. Amikor elmondtam, ledöbbent. Már nem találkozunk. Iszonyatosan hiányzik, csak rá tudok gondolni. Mit tegyek?

2015. okt. 20. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Felejtsd el! Ha akart volna valamit tőled komolyabban, akkor most együtt lennétek. Elég egyértelmű helyzet, szerintem.
2015. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Teljesen igazad van, csak szenvedek :-( Nem tudom elképzelni, hogy nem látom többet.
2015. okt. 20. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolati probléma, szó sem volt kapcsolatról. Elég sok nő "szeret bele" az orvosába, nem vagy egyedül.

Többet képzeltél az egészbe, ő nem akar tőled semmit. Zaklatni nincs értelme, mert csak lejáratod magad, úgyhogy nem sokat tehetsz.

2015. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van, de így volt a legrövidebb leírni. Miből gondolod, hogy nő vagyok?
2015. okt. 20. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp volt, hogy nő vagy, általában nőktől hallok ilyen sztorit. De... hát igen. Megtörténhet ugyanúgy férfiakkal is.
2015. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom felfedni, mert nem is ez a lényeg a sztoriban. Kapcsolati probléma csak amiatt, hogy nem tudok mással kapcsolatot kialakítani. Nem tudom, hogy lehet elfelejteni:(
2015. okt. 20. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj sokat, ez az egyenlet megoldás. Idővel el fogod felejteni, csak válts orvost.
2015. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nem járok hozzá. Írtam neki üzenetet, de nem válaszolt. Magam alatt vagyok. Ismerkedni nem nagyon tudok, mert a munka köti le a mindennapjaimat, utána meg hulla fáradt vagyok.
2015. okt. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!