Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tűrjem el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tűrjem el a barátnőm szidásait?

Figyelt kérdés
Fél éves a kapcsolatunk, 4 évvel vagyok idősebb nála. Nem tolerálja, hogy dolgozom (heti 3x), ha nem úgy van ahogy ő szeretné, akkor kiabál velem és leoszt. Mivel olyan pitiáner dolgokról van szó, hogy én amellett, hogy minden egyes nap vele töltök 6 óra hosszát, találkozni szeretnék a barátommal hetente 1 órát, ezért kinevetem. Erre ő a legmegalázóbb és nem egy kapcsolathoz méltó szavakkal illet engem (ro**dék, sz****láda...).

2015. jún. 30. 00:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Vagy pofán vágnám vagy kiadnám az útját vagy mindkettő.
2015. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sehogy! keress 1 normális barátnőt
2015. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Úristen, ilyen szutyok, rosszindulatú, téged nem becsülő emberrel hogy tudsz még most is együtt lenni?
2015. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 opened paradise ***** válasza:
Menekülj...
2015. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 5 elbaszott évet húztam le egy ugyanilyen stílusú nő mellet. Hiba volt. Addig lépj,amíg tudsz,mert soha nem fog becsülni téged. Bár nekem az ex még csak hasonlót se mert soha mondani. Az első olyan mondat után amiben benne volt az hogy szemét vagyok, ott hagytam.
2015. jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Papucs lettél haver?

Férfi büszkeségről hallottál már?

Én legközelebb, amikor átlépi a küszöböm megmutatnám neki,ahol bejutott, távozhat is egyből.

2015. jún. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Miért kéne eltűrnöd? Kiszolgáltatott helyzetben vagy?
2015. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Fish1 ***** válasza:

Állj a sarkadra. Ez a nő birtokolni akar téged, de azzal nincs tisztában, hogy egy embert nem lehet birtokolni.

Beszélj vele normális hangnemben erről, ha adott idő után sem változik, akkor szerintem keress mást, mert ez csak rosszabb lesz.

2015. jún. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem barátomat az anyukája zsarolta lelkileg. Nem engedte haverozni, mikor megismert engem is alig látott. Rengeteg veszekedés volt köztük, mer barátom nem tűrt a zsarolásnak. Ekkor volt 17-18 éves. Most 21 és csak nagyon ritkán jön elő ez a lelki zsarolás, barátom most már rengeteget van velem, a barátaival, tud tanulni, mert nincs annyi idegeskedés, csak szól, hogy tudják hol van mit csinál és megy ahova akar.


Ezt én átérzem és bár soha nem voltam ilyen azt mondta, ha ilyen lennék ki tudna belőlem szeretni, mert ez a viselkedés elviselhetetlen. Mondtam, hogy én ezzel tisztában vagyok és ugyanezt kérném az ő részéről is.


Kicsit állj a sarkadra, ne hagyd, hogy parancsolgasson. Pláne aki szeret nem mond csak úgy olyat rád, hogy szemétláda. Ez nagyon csúnya és sértő. Éreztesd vele, hogyha ezt így folytatja, akkor el fog veszíteni.

2015. jún. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy el kell tűrnöd? Ha van egy kis eszed meg akaraterőd úgy vágod ki, mint macskát szarni.
2015. jún. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!