Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért megy el? Szerethet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy el? Szerethet?

Figyelt kérdés
Amikor szeretkezün és szerelmeskedünk egyszer csak utá.a egyböl foglya magát és elmegy ,intha egy tárgy lennék és csak kritizál nem is ölele agy szertgél,semmi csak negativ kritkat ,mondott tegnap is.Pl hogy lány létemre lehet.e .agyobb rend is és annyira rosszul esett,hogy elkezdtem elötte hisztizni.Én más nö vagyok,mi.t a többi és sokszor ebböl a cselekedeteiböl is nem érzem jogy szeretne mintha guminö lennék.
2015. okt. 21. 08:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Amugy is olyan kis lelkizös csaj vagyok,mindenen rágom magam.Most lett vége a munkahelyemnek is fizetést sem kaptam anyaval lakok
2015. okt. 21. 08:11
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretek bujni,olelni egy fiut de reszerol,nem igazan vettem eszre.
2015. okt. 21. 08:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Kicsit van szeretet hianyom is
2015. okt. 21. 08:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele akkor? miért nem keresel olyat aki tud is szeretni és ki is mutatja. én lelkizős pasi vagyok és a nők mégis hidegek velem...
2015. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gáz ez a pasi,ne legyél vele!


Nem szeret ez egyértelmű.

2015. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem szeret, vagy egyáltalán nem tudja kimutatni. Melyik a jobb? Kell neked bármelyik is?
2015. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenbe mi fog meg, de komolyan? A csini pofi, vagy micsoda?
2015. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:
Mielőbb szakíts vele! Olyan pasit keress, aki szeret!
2015. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!