Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha féltékeny vagyok a páromra? 21/L

Figyelt kérdés

Én még tanulok, ő már dolgozik.

Nagyon jól fizető állása van.

1 hónapja vett kocsit, sokat tud félre rakni.

Mindig vesz magának valamit, stb.

Örülök neki, de mégis féltékeny vagyok rá.

(Egyéb okoknál fogva suli mellett nem tudok elmenni dolgozni, szóval ezeket a válaszokat hanyagoljátok légyszi)

Más is volt már ilyen helyzetben ?



2015. okt. 21. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem féltékeny, nem kérkedik, nem is kevély. Nem tapintatlan, nem keresi a maga javát, nem gerjed haragra, a rosszat nem rója fel. Nem örül a gonoszságnak, örömét az igazság győzelmében leli. Mindent eltűr, mindent elhisz, mindent remél, mindent elvisel.
2015. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha többet keres, az a baj, ha kevesebbet, az a baj..."


Belga után szabadon

2015. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hamar rá kellett döbbennem, hogy a kiszemeltem (lány) sokkal okosabb nálam. Az elején kicsit bosszantott, hogy én hogy lehetek ilyen béna, de aztán elfogadtam. Az életben lesz mikor nyersz, és mégtöbb mikor veszítesz. El kell fogadnod, hogy rengeteg nálad sokkal okosabb, sokkal szebb, sokkal megnyerőbb személyiség van, illetve rengeteg olyan, akinek sokkal jobban fizet az állása, jobb cuccai vannak meg még sorolhatnám. Tanulj meg veszíteni. Hamar rájöttem én is, hogy nem lehetek a legjobb, de ez így van jól.
2015. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
lol, mindketten idéztünk, de legalább Coejo bácsitól vagy Oravecztől egyikünk se.
2015. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Így van :D
2015. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most erre mit lehet írni? Majd lesz neked is munkád aztán azt veszel amit akarsz. De ez nem féltékenység, hanem irigység.


Igen, velem is volt már ilyen, de nem a másikban kerestem a hibát, hanem elkezdtem túlórázni, hétvégézni és jé, máris el tudtam érni amit akartam.

2015. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ráadásul ugyanazokra is írunk.

Ebből még baj lesz...

2015. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szex megold mindent!
2015. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Omnia vincit coitus"
2015. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!