Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok a páromra. Megoldás?

Figyelt kérdés

22éves nő vagyok.

Nem tartom magam szépnek, de kevés az olyan férfi, aki nem fordul meg utánam, és aki nem mondja hogy szép vagyok.

Vékony vagyok, igényes, adok magamra, könnyen barátkozom stb.


1év szünet után, most ismét párkapcsolatban élek. Párom 30éves. Imádom a korkülönbséget, végre FÉRFIVAL vagyok, nem kisfiúval.


Nagyon odáig vagyok érte, és sokszor azt érzem nem vagyok elég jó... imád, rajong értem, elhalmoz mindennel, boldoggá tesz, körülugrál, bújik, szeretget... mégis mindig arra gondolok, hogy belehalnék ha megcsalna vagy lenne valakije.


Nem adott okot soha a bizalmatlanságra, és kéri hogy csak adjak neki bizalmat, mert nem fogok csalódni, de félek.

Betegesen féltékeny vagyok, ha nem töltünk együtt egy éjszakát (a szomszéd utcában lakik :) szóval bármikor átmehetek) akkor is féltékeny vagyok, ha telefonál, és akkor is féltékeny vagyok, ha elvállal egy-egy munkanapot túlórára, pedig nincs is kolléganője, mert szerelő egy műhelyben és férfiakkal dolgozik.


Folyton vádolom, nem tudok leállni, betegsen félek hogy elveszítem félek hogy megcsal.... hogyan javítsak magamon???


2014. dec. 29. 15:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
A karma aljas dolog. Amiért te egy kalap alá veszel minket, huszonéves "kisfiúkat", most visszakapod ezt az élettől a féltékenység, bizalmatlanság, és vádaskodás ízeiben. Nőj fel, szóba nem állnék ilyen kislányokkal!
2014. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

Tehát nem mondod ki, csak utalsz rá, hogy jó nő vagy!

Hmm...

A beteges féltékegység lehet a belső éned kivetítése is!

Te csalod a párod?

Vagy előfordult már?

2014. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha mindent megad akkor ez csak hiszti ...

Szerinted meddig fogja ezt eltűrni neked?30 éves,Te mondod,hogy végre férfivel vagy,na a férfiak ezt a kislányos beteges hisztit nem tűrik sokáig. Ha magadtól nem tudsz ezen változtatni más nem nagyon tud Neked segíteni,akkor hagyd hagy menjen,hagy találjon magának egy életre való Nőt.

2014. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

5244292 4355378 rosszindulatú és szerintem buta is!

Rá nem kellene hallgatnod!

2014. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én rosszindulatú vagyok kisfiam, akkor nem tudom a többi ember itt milyen! :D Olvasd már visssza a kommentjeimet.
2014. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
*vissza
2014. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz változtatnod valamin mert egyrészt belebetegedsz a féltékenységbe, másrészt pedig megun a párod és ott hagy!
2014. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Sosem csaltam a páromat, az előzőeket sem, a Mostanit meg főleg!


Nem akarok dicsekedni, de a kollégái (akiknek bemutatott) az ismerősei, a rokonaitól is azt a visszajelzést kapja hogy "Ez igen apukám, itt kezdődik az igazi nő." vagy hogy "Nagyon szép lány" sőt az egyik kollégája kerek perec közölte vele hogy "Ha nem Veled járna a lány..." -csak a párom leállította :)


Szóval mindenkitől azt hallja hogy szép vagyok stb. Amitől neki dagad a melle... a bibi csak annyi, hogy én nem tartom magam elég jónak :(

2014. dec. 29. 15:23
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a Te önbizalom hiányodat ne a pasidon éld ki. Hanem igenis csinálj magadnak önbizalmat. Ha valaki azt mondja szép vagy,az úgyis van és nem csak a levegőbe beszél.Mi ezen olyan bonyolult? Az önsajnáltatás már nem divat. :(
2014. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Bízzál magadban,mert így kicsinálod a kapcsolatodat.

Próbáld megtanulni,hogy ne legyél olyan szigorú magadhoz és másokhoz sem.Lazíts,élvezd a szeretetét és ne attól rettegj már most,hogy el fogom veszíteni mert nem vagyok elég jó.

2014. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!